Wypadki chodzą po ludziach
Wypadki chodzą po ludziach
NOWOŚCI
10.10.2014

Interesująca kampania reklamowa słuchawek JBL E40BT została przeprowadzona w październiku 2014 roku w sieci kin Multikino. Wyższość słuchawek bezprzewodowych z Bluetooth nad słuchawkami przewodowymi pokazana została na przykładzie wypadków, które nie są obce chyba nikomu…

 

Z pewnością większości z nas zdarzyło się wylać kawę, herbatę czy inny napój przy laptopie, a także roztrzaskać telefon, na przykład na bieżni. Pół biedy jeśli ten ostatni tylko rozpadł się na części i trzeba go było jedynie poskładać, gorzej jeśli ta przygoda zakończyła się rozbiciem szybki w smartfonie… Te i inne wypadki znane nam z autopsji są tłem w najnowszej kampanii reklamowej marki JBL, która dziś rozpoczyna się w sieci kin Multikino. Przygotowany spot reklamowy jest zabawny i błyskotliwy.

W myśl zasady, że kable w słuchawkach mocno nas ograniczają światowy potentat sprzętów audio stawia na słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth. To rozwiązanie pozwoli zminimalizować ilość nieprzyjemnych wypadków, jest wygodne i bardzo funkcjonalne.

Słuchawki JBL E40BT zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Award 2014 za łączenie designu z najwyższej jakości dźwiękiem. Wbudowane głośniki o średnicy 40 mm sprawiają, że muzyka brzmi czysto i bezkompromisowo zarówno przy wysokich, jak i niskich tonach, w całym zakresie częstotliwości od 20 Hz do 22 kHz. Słuchawki wyposażono w baterię litowo-jonową ładowaną za pomocą USB, która jest najlepsza w swojej klasie i pozwala na szesnastogodzinną pracę.