Walentynkowy JBL Pulse 4
Walentynkowy JBL Pulse 4
NOWOŚCI
14.02.2020

Walentynki na dobre zagościły w naszej kulturze i w połowie lutego rozglądamy się za wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby. Doskonałym i praktycznym pomysłem może być głośnik JBL Pulse 4. To dźwięk, który można zobaczyć i legendarne brzmienie JBL w jednym!

 

W towarzystwie bezprzewodowego głośnika JBL Pulse 4 w dowolnym miejscu można stworzyć wyjątkowy nastrój dzięki ledowym pokazom świetlnym 360 stopni, a przede wszystkim z legendarnym brzmieniem JBL. Ten wodoodporny głośnik (IPX7) błyszczy i pracuje przez 12 godzin po jednym naładowaniu. Dodatkowo aplikacja JBL Connect pozwala zmieniać kolory i wzory, a także podłączyć inne głośniki kompatybilne z technologią JBL PartyBoost.

JBL Pulse 4 rozświetla noc wspaniałymi pokazami świetlnymi o wysokiej rozdzielczości w zakresie 360 stopni. Doskonale sprawdzi się na randce zapewniając wyjątkowy nastrój, a przede wszystkim genialne brzmienie. Wbudowany akumulatorem zapewnia 12 godzin pracy, a wodoodporność IPX7 sprawia, że głośnik JBL Pulse 4 zabrać można w dowolne miejsce. To świetna rozrywka zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Funkcja JBL PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Pokaz świetlny głośnika można w prosty sposób synchronizować z innymi głośnikami Pulse 4 – wystarczy potrząsnąć głośnikiem w pobliżu innych JBL Pulse 4. To nie może być już łatwiejsze!

JBL Pulse 4 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

 

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.2

Obsługiwane profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.6

Przetwornik: 2.25 cala

Moc znamionowa: 20 W RMS

Pasmo przenoszenia: 70 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: >80 dB

Rodzaj akumulatora: Polimer litowo-polimerowy 26 Wh  (3.6V, 7260mAh)

Czas ładowania akumulatora: 3.5 godziny (5 V / 3 A)

Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)

Wymiary (sz. x gł. x wys.): 96 x 96 x 207 mm

Waga: 1260 g

Sugerowana cena detaliczna: 1149 zł