UWAGA! Ostrzeżenie przed fałszywymi promocjami!
UWAGA! Ostrzeżenie przed fałszywymi promocjami!
NOWOŚCI
10.08.2023
Drodzy fani głośników JBL,

Chcielibyśmy Was poinformować o ostatnich fałszywych promocjach, które pojawiają się na mediach społecznościowych oraz portalach aukcyjnych z okazji urodzin głośników JBL. Nasza społeczność jest dla nas najważniejsza, dlatego pragniemy Was uświadomić i przestrzec przed tego typu oszustwami. Przykładowe treści fałszywych postów, które były nam zgłaszane:

"Jbl Partybox obchodzi swoje 30. urodziny w tym roku! Z tej okazji, Jbl Partybox 2 jest dostępny za jedyne 9 zł!..."

"Obchodzimy 30. rocznicę Jbl PartyBox! Z tej okazji, możesz mieć głośnik Jbl Boombox 2 za tylko 9 zł!..."

Chcielibyśmy podkreślić, że te informacje są fałszywe i mają na celu wyłudzenie Waszych danych osobowych oraz pieniędzy. W rzeczywistości nie prowadzimy żadnej takiej akcji ani promocji związanej z naszymi produktami w tak niskich cenach.

Jak się uchronić przed oszustwami:

1. Zachowaj czujność - jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, prawdopodobnie nią nie jest.
2. Sprawdź oficjalne źródła - zawsze weryfikuj informacje na oficjalnej stronie internetowej JBL lub innych zaufanych kanałach.
3. Nie udostępniaj danych osobowych - unikaj klikania w podejrzane linki i nie podawaj swoich danych osobowych na podejrzanych stronach.

Pamiętajcie, że Wasze bezpieczeństwo i zaufanie są dla nas najważniejsze. Jeśli zauważycie jakiekolwiek podejrzane akcje czy promocje, prosimy o natychmiastowe zgłoszenie ich jako oszustwa. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie. Bądźmy razem czujni i dbajmy o bezpieczeństwo naszej społeczności!

Z poważaniem,
Zespół JBL