UWAGA NA PORDRÓBKI - JBL TUNE 520 BT
UWAGA NA PORDRÓBKI - JBL TUNE 520 BT
NOWOŚCI
16.02.2024

W trosce o naszych Klientów przekazujemy informacje, że w sprzedaży pojawiły się podrabiane słuchawki JBL Tune 520 BT. Oferowane są w cenie zbliżonej do oryginału, co utrudnia ich rozpoznanie. Wszystkich użytkowników naszych produktów oraz tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup słuchawek bezprzewodowych przestrzegamy i zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej krótkim przewodnikiem w tym temacie.

Jednocześnie zachęcamy do zakupów wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców oferujących oryginalne produkty marki: JBL. Używają oni oznaczeń „AUTORYZOWANY DEALER”. Oznaczenia te, umieszczane są na stronach sklepów internetowych, w ofertach sprzedażowych oraz w materiałach reklamowych. Mogą one być używane tylko przez autoryzowanych sprzedawców marki JBL!

Sprawdź czy twój sprzedawca to autoryzowany dealer JBL: https://www.jbl.com.pl/dealerzy,p5.html

 

Jeśli dokonałeś zakupu produktu JBL u nieautoryzowanego sprzedawcy i masz podejrzenie, że zakupiony przez Ciebie produkt może być nieoryginalny lub może pochodzić spoza Oficjalnej Polskiej Dystrybucji JBL napisz do nas na adres serwis@jbl.com.pl i wyślij nam do weryfikacji zdjęcie numerów seryjnych tego produktu oraz dowodu zakupu. Sprawdzimy dla Ciebie czy produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.

 

 

1. Opakowanie podróbek jest mniejsze, a krój czcionki w opisie funkcjonalności z prawej strony jest mniej czytelny.
2. Tył pudełka w podróbce różni się od oryginału kolorystyką, zdjęciami oraz krojem czcionki.3. Na lewym boku pudełka na podróbce znajduje się kod kreskowy i dodatkowe oznaczenia. Oryginał posiada tylko zdjęcie z hasłem „Dare to listen”.4. Informacje podane na prawym boku opakowania różnią się.5. Zawartość pudełka oraz załączony Quick Start Guide różnią się.
6. Wykonanie samych słuchawek różni się. Podróbka jest słabej jakości, wykonana ze słabych jakościowo materiałów.
7. Kolor przewodu ładującego różni się oraz jest wykonany ze słabej jakości tworzywa.