UWAGA NA PODRÓBKI - JBL WAVE 200
UWAGA NA PODRÓBKI - JBL WAVE 200
NOWOŚCI
27.02.2024
W trosce o naszych Klientów przekazujemy informacje, że w sprzedaży pojawiły się kolejne podrabiane słuchawki. Tym razem jest to model JBL Wave 200. Oferowane są w cenie zbliżonej do oryginału, co utrudnia ich rozpoznanie. Wszystkich użytkowników naszych produktów oraz tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup słuchawek bezprzewodowych przestrzegamy i zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej krótkim przewodnikiem w tym temacie.


Jednocześnie zachęcamy do zakupów wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców oferujących oryginalne produkty marki: JBL. Używają oni oznaczeń „AUTORYZOWANY DEALER”. Oznaczenia te, umieszczane są na stronach sklepów internetowych, w ofertach sprzedażowych oraz w materiałach reklamowych. Mogą one być używane tylko przez autoryzowanych sprzedawców marki JBL!


Sprawdź czy twój sprzedawca to autoryzowany dealer JBL: https://www.jbl.com.pl/dealerzy,p5.html 


Jeśli dokonałeś zakupu produktu JBL u nieautoryzowanego sprzedawcy i masz podejrzenie, że zakupiony przez Ciebie produkt może być nieoryginalny lub może pochodzić spoza Oficjalnej Polskiej Dystrybucji JBL napisz do nas na adres serwis@jbl.com.pl i wyślij nam zdjęcie numerów seryjnych tego produktu. Sprawdzimy dla Ciebie czy produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.


1. Opakowanie podróbek od frontu jest uboższe, a krój czcionki w opisie funkcjonalności z prawej strony jest mniej czytelny.2. Tył pudełka w podróbce różni się od oryginału zdjęciem słuchawek oraz opisywanymi funkcjonalnościami. Użyty jest również inny krój czcionki.3. Na prawym boku opakowania podane informacje różnią się od tych, które znajdują się na oryginalnym pudełku.4. Na lewym boku pudełka wykorzystane zdjęcie lifestylowe jest gorszej jakości i od połowy zastosowano w nim gradient.5. Zawartość pudełka oraz załączony Quick Start Guide różnią się.

6. Wykonanie samych słuchawek różni się. Podróbka jest gorszej jakości, wykonana z gorszych jakościowo materiałów. Logotyp JBL zaimplementowany jest w inny sposób zarówno na słuchawkach, jak i na etui ładującym.

7. Kolor przewodu ładującego różni się.8. Spód opakowania wraz z kodami kreskowymi i numerem seryjnym różnią się i w przypadku egzemplarza podrobionego dotyczą innego modelu.