Uwaga na podróbki!
NOWOŚCI

Co jakiś czas w sprzedaży pojawiają się podrabiane produkty JBL. Oferowane są w cenie zbliżonej do oryginału, co utrudnia ich rozpoznanie. Wszystkich użytkowników naszych produktów oraz tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup słuchawek bezprzewodowych JBL Tune 225 TWS lub JBL Tune 220 TWS informujemy, że w sprzedaży pojawiły się podróbki tych modeli. Poniżej prezentujemy zdjęcia oryginalnych opakowań obu modeli, z którymi można porównać ewentualne podróbki.

 

Równocześnie zachęcamy do zakupów wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców oferujących oryginalne produkty marki: JBL. Używają oni oznaczeń „AUTORYZOWANY DEALER”. Oznaczenia te, umieszczane są na stronach sklepów internetowych, w ofertach sprzedażowych oraz w materiałach reklamowych. Mogą one być używane tylko przez autoryzowanych sprzedawców marki JBL!

Sprawdź czy twój sprzedawca to autoryzowany dealer JBL: https://www.jbl.com.pl/dealerzy,p5.html

 

Jeśli dokonałeś zakupu produktu JBL u nieautoryzowanego sprzedawcy i masz podejrzenie, że zakupiony przez Ciebie produkt może być nieoryginalny lub może pochodzić spoza Oficjalnej Polskiej Dystrybucji JBL napisz do nas na adres serwis@jbl.com.pl i podaj nam numery seryjne tego produktu. Sprawdzimy dla Ciebie czy produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.