Sylwester z JBL Partybox 710
Sylwester z JBL Partybox 710
NOWOŚCI
29.12.2022

Zbliżający się sylwester to okazja do spotkania w gronie znajomych i zorganizowania domówki. Sercem każdej udanej imprezy bez wątpienia może zostać głośnik JBL Partybox 710. Jest potężny, a jednak przenośny, dzięki wbudowanym kółkom i wygodnemu uchwytowi. Jest też odporny na zachlapania (IPX4). To doskonała propozycja by sylwester rozbłysnął pokazami świetlnymi i porwał do tańca!

 

JBL Partybox 710 to przenośny głośnik imprezowy o legendarnym brzmieniu JBL Original Pro z głębokim basem, wbudowanymi efektami świetlnymi i z konstrukcją odporną na zachlapanie w stopniu IPX4. To numer jeden na każdej imprezie, która stanie się dzięki niemu niezapomniana.

Doskonale sprawdzi się zarówno w czasie spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie, jak i w domu. Ulubioną playlistę przesyłać można przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth, a kolorowy pokaz świetlny zsynchronizować można z muzyką generując wyjątkowy efekt gwieździstej nocy lub dyskotekowe wzory migających świateł. Można nimi z łatwością sterować z poziomu panelu górnego bądź aplikacji JBL PartyBox dostosowując zarówno migające lampy stroboskopowe, jak i niesamowity dźwięk. Głośnik oczaruje gości unikatowym barwnym pokazem świetlnym, a sylwester może przerodzić się w jego towarzystwie w prawdziwą dyskotekę lub koncert. Podwójne wejście mikrofonowe i dostrojenie korektora do karaoke uwolnią gwiazdę muzyki pop w każdym. Technologia True Wireless Sound aktywowana jednym naciśnięciem przycisku natychmiastowo paruje dwa głośniki Partybox 710, aby nagłośnić jeszcze większą imprezę. Wygodny uchwyt i wytrzymałe kółka pozwalają zabrać muzykę ze sobą wszędzie, gdzie tylko się zechce.

Aplikacja JBL PartyBox pozwala sterować muzyką, aktualizować ustawienia oraz dostosować kolory i wzory świetlne dla idealnego imprezowego klimatu.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 2 x niskotonowy 216 mm, 2 x wysokotonowy 70 mm

Moc wyjściowa: 800 W RMS

Zasilanie: 100–240 V AC ~ 50/60 Hz

Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 20 kHz (-6 dB)

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Typ kabla: kabel zasilający AC z wtyczką pod kątem prostym

Długość kabla: 2,0 m

Wyjście do ładowania przez USB: 5 V / 2,1 A (maks.)

Format USB: FAT16, FAT32

Dane dotyczące łączności bezprzewodowej

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP V1.3, AVRCP V1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2400 MHz – 2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth®: ≤ 11 dBm (EIRP)

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Dane dotyczące dźwięku

Obsługiwane formaty: .mp3, .wma, .wav

Czułość wejścia

Wejście AUX: 250 mVrms (złącze 3,5 mm)

Wejście mikrofonowe: 20 mVrms

Wejście gitarowe: 100 mVrms

Wejście Bluetooth/USB: -12 dBFS

Wymiary głośnika (szer. x wys. x gł.): 399,0 mm x 905,0 mm x 436,0 mm

Masa netto: 27,80 kg

Sugerowana cena detaliczna: 3799 zł