Sylwester w towarzystwie JBL
Sylwester w towarzystwie JBL
NOWOŚCI
31.12.2021

Sylwester już w najbliższy piątek i niejeden zastanawia się jak będzie świętował ostatni dzień roku. Dobrym pomysłem może być zorganizowanie domówki z przyjaciółmi, a do tego przyda się jakieś odpowiednie nagłośnienie. Marka JBL ma w swej ofercie produkty wręcz stworzone do imprezowania!

 

Seria JBL Partybox to głośniki imprezowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w noc sylwestrową, jak i w całym, dość długim w 2022 roku, karnawale. Najnowszym modelem, który nie tak dawno pojawił się na polskim rynku, jest JBL Partybox 710. To przenośny głośnik imprezowy o legendarnym brzmieniu JBL Original Pro z głębokim basem, wbudowanymi efektami świetlnymi i z konstrukcją odporną na zachlapanie w stopniu IPX4. Dzięki niemu sylwester z pewnością będzie niezapomniany! Ulubioną playlistę przesyłać można przez Bluetooth, a kolorowy pokaz świetlny zsynchronizować można z muzyką generując wyjątkowy efekt gwieździstej nocy lub dyskotekowe wzory migających świateł. Można nimi z łatwością sterować z poziomu panelu górnego bądź aplikacji PartyBox dostosowując zarówno migające lampy stroboskopowe, jak i niesamowity dźwięk. Głośnik oczaruje gości unikatowym barwnym pokazem świetlnym. Podwójne wejście mikrofonowe i dostrojenie korektora do karaoke uwolnią gwiazdę muzyki pop w każdym. Technologia True Wireless Sound aktywowana jednym naciśnięciem przycisku natychmiastowo paruje dwa głośniki Partybox 710, aby nagłośnić jeszcze większą imprezę. Wygodny uchwyt i wytrzymałe kółka pozwalają zabrać muzykę ze sobą wszędzie, gdzie tylko się zechce. To z pewnością sylwestrowo-karnawałowy strzał w dziesiątkę!

Kolejnym trafionym wyborem nagłośnienia imprezy sylwestrowej będzie głośnik JBL Xtreme 3. To bezprzewodowy wodoodporny głośnik Bluetooth, który cieszy się imponującym brzmieniem JBL Original Pro. Cztery przetworniki i dwa pulsujące radiatory basowe JBL sprawiają, że potężny dźwięk zachwyca! Wodoodporny i pyłoszczelny Xtreme 3 (stopień ochrony IP67) jest również niewzruszony na zmienne warunki atmosferyczne – nie straszny mu na przykład śnieg. Natomiast poręczny pasek z wbudowanym otwieraczem do butelek może okazać się nieoceniony w noc sylwestrową. A ponieważ impreza sylwestrowa czy karnawałowa nie powinna się zbyt szybko skończyć, Xtreme 3 ma akumulator wystarczający nawet na 15 godzin pracy! Z głośnikiem bezprzewodowo połączyć można nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Pro. Natomiast technologia PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Dodatkowo wbudowany powerbank umożliwia ładowanie urządzenia zewnętrznego bez zatrzymywania muzyki. Na sylwestrową bądź karnawałową imprezę JBL Xtreme 3 pod wieloma względami jest niezastąpiony!

Jeśli gospodarz domówki wolałby jednak postawić na głośnik o mniejszych gabarytach, to najlepszym wyborem będzie JBL Charge 5. To przenośny wodoodporny głośnik z powerbankiem, który dostarcza wyraziste brzmienie JBL Original Pro Sound dzięki zoptymalizowanemu przetwornikowi o dużym skoku, oddzielnemu głośnikowi wysokotonowemu i dwóm radiatorom basowym JBL. Wbudowany akumulator zapewnia do 20 godzin odtwarzania muzyki oraz praktyczny powerbank, który umożliwia ładowanie urządzeń zewnętrznych przez całą noc. A noc sylwestrowa bywa długa!