Styl, szyk i czyste brzmienie
Styl, szyk i czyste brzmienie
NOWOŚCI
20.05.2014

JBL wprowadza na rynek nową serię słuchawek – Synchros E. Łączą w sobie wyjątkowy design i fantastyczne brzmienie czystych basów. Dzięki wykorzystaniu technologii JBL Pure Bass słuchawki z serii Synchros E zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Award 2014 za łączenie designu z najwyższej jakości dźwiękiem.

 

We wtorek, 13 maja 2014 roku, w Monako odbyła się europejska premiera serii JBL Synchros E. Linia ta obejmuje cztery modele słuchawek od dousznych do wokółusznych. Producent z dumą podkreśla szeroki asortyment oraz wykorzystywaną innowacyjną technologię JBL Pure Bass. To słuchawki dla wysublimowanych odbiorców, dla których muzyka, odtwarzana na najwyższym poziomie, jest wartością i stylem życia.

 

JBL Synchros E50BT, słuchawki wokółuszne

JBL Synchros E50BT zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2014, co nie zdziwi tych, którzy słuchać będą w nich muzyki. Już pierwsze dźwięki porywają i utwierdzają w przekonaniu, że wygrana była zasłużona. Głośniki o średnicy 50 mm wykorzystują technologię JBL Pure Bass, a nausznice okrywają uszy co dostarcza wyjątkowych wrażeń muzycznych. Dźwięk jest czysty i precyzyjny, a obejmuje zakres częstotliwości od 10 Hz do 24 kHz.

Technologia Bluetooth pozwala słuchawkom na bezprzewodową łączność z urządzeniami typu „smart”. Natomiast zintegrowana technologia ShareMe™, wykorzystywana również w innych słuchawkach JBL, pozwala na wspólne, bezprzewodowe słuchanie muzyki, o ile nasze słuchawki są wyposażone w tą samą technologię. Umożliwia to wspólne działanie jeszcze dwóch dodatkowych urządzeń, a ich połączenie jest proste i szybkie.

Przycisk kontrolny oraz wbudowany mikrofon zapewniają sprawne przejście w tryb rozmowy bez konieczności trzymania telefonu. Wbudowany akumulator Li-ion oferuje 18 godzin nieprzerwanego odtwarzania. Ergonomiczny pałąk z regulatorem długości pozwala na komfortowe spersonalizowanie słuchawek i dopasowanie ich do siebie. Nausznice pokryte są miękką skórą ekologiczną i pozwalają na wielogodzinne korzystanie ze słuchawek przy dodatkowym wyciszaniu hałasów z zewnątrz. Słuchawki JBL Synchros E50BT to charakterystyczny design i cztery wersje kolorystyczne.

JBL Synchros E40BT, słuchawki nauszne Bluetooth

Doskonałe brzmienie dźwięku JBL z wykorzystaniem technologii Pure Bass osiąga kolejny poziom wygody – łączność za pośrednictwem Bluetooth. Ten zwycięzca prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2014 nie jest jednak wyłącznie dodatkiem do smartfona czy tabletu. Dzięki wbudowanej technologii ShareMe™ umożliwia wspólne słuchanie muzyki z innymi użytkownikami podobnych słuchawek. To może być koncert dla dwojga!

Wbudowane głośniki o średnicy 40 mm sprawiają, że muzyka brzmi czysto i bezkompromisowo zarówno przy wysokich, jak i niskich tonach, w całym zakresie częstotliwości od 10 Hz do 24 kHz. Słuchawki wyposażono w baterię litowo-jonową ładowaną za pomocą USB, która jest najlepsza w swojej klasie i pozwala na szesnastogodzinną pracę. Posiadają również dodatkowe wejście na kabel dając możliwość stacjonarnego słuchania muzyki. JBL Synchros E40BT sprawia, że jesteś w kontakcie, ale nie uwiązany. Sprawnie nawiązujesz połączenie między wieloma urządzeniami z Bluetoothem i zmieniasz je według upodobania przechodząc od słuchania muzyki w rozmowę telefoniczną za pomocą prostego przycisku dotykowego. Wbudowany mikrofon pozwala na nieskrępowane prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności trzymania telefonu w ręce, z czystym przekazem głosowym. Nausznice pokryto miękką skórą ekologiczną i wyprofilowano tak, by tłumiły dźwięki świata zewnętrznego, gdy masz je na uszach. Ergonomiczny pałąk wyposażono w aluminiowe zawiasy, na których zamocowano nausznice. Model E40BT dostępny będzie w czerech wersjach kolorystycznych.

 

JBL Synchros E30, słuchawki nauszne

Dla tych, którzy ciągle są w ruchu, zawsze gdzieś pomiędzy telefonem, tweetem czy e-mailem, słuchawki JBL Synchros E30 są idealnym rozwiązaniem. Doskonałe dla osób zapracowanych, pomagają w pełnym wykorzystaniu wolnego czasu. Ten zwycięzca prestiżowej nagrody Red Dot Design Award 2014 wyznacza standardy następnej generacji słuchawek z legendarnym brzmieniem JBL. Głośniki o średnicy 30 mm oraz nowoczesna technologia JBL Pure Bass to kolejny poziom jakości w dziedzinie dźwięku, z szeroką gamą częstotliwości oraz bez przekłamań basów, które możesz wręcz poczuć. Wsuń na głowę słuchawki, które otulają Twoje uszy i pozwolą na relaks jak w pluszowej poduszce. Ich charakterystyczny, obrotowy zawias z aluminiowymi akcentami zapewnia nieskrępowane ruchy, a kolor, który wybierzesz spośród czterech dostępnych wersji, dodatkowo odzwierciedli Twoją osobowość. Odczepiany kabel z uniwersalnym, zdalnym przyciskiem pozwala na pełną kontrolę.

 

JBL Synchros E10, słuchawki douszne

Kto powiedział, że wielkie rzeczy nie mogą być w małych opakowaniach? JBL Synchros E10 to z jednej strony pełna wygoda i łatwość przenoszenia słuchawek dousznych, z drugiej pełne spektrum dźwięku oraz doskonałe dopasowanie. Przyjazne smartfonowi czy tabletowi posiadają gwarancję doskonałego brzmienia JBL z technologią Pure Bass. Dźwięk dociera bezpośrednio do Twoich uszu za pośrednictwem ośmiomilimetrowego głośnika. E10 są lekkie i charakteryzuje je prosty styl połączony z funkcjonalnością. Dopasowanie do kanału usznego redukuje zewnętrzne hałasy, a Ty cieszysz się muzyką w jej pierwotnym brzmieniu. Jeden wbudowany przycisk do zdalnego sterowania z mikrofonem pozwala na odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych. Słuchawki dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych.

 

 

– Nasza seria słuchawek JBL Synchros E doskonale łączy niewiarygodny i potężny dźwięk z innowacyjnym designem oraz funkcjonalnością – mówi Michael Mauser, Prezes Lifestyle Division w firmie HARMAN. – Nieważne czy siedzisz przy biurku, jesteś w domu, na siłowni czy podróżujesz, słuchawki JBL Synchros E bezbłędnie łączą najlepszą jakość audio z komfortem i funkcjonalnością odzwierciedlając Twój styl życia – kontynuuje.

 

Ceny

  • JBL Synchros E50BT, słuchawki wokółuszne: 519 zł,

  • JBL Synchros E40BT, słuchawki nauszne z Bluetoothem: 399 zł,

  • JBL Synchros E30, słuchawki nauszne: 279 zł,

  • JBL Synchros E10, słuchawki douszne: 169 zł.