Słuchawki TWS idealne na lato!
NOWOŚCI

Słuchawki bezprzewodowe na dobre zagościły na polskim rynku i cieszą się dużym powodzeniem. Na szczególną uwagę zasługują tu modele TWS (True Wireless), czyli te w pełni bezprzewodowe – praktycznie bez żadnych przewodów. To idealne rozwiązanie na lato, gdy temperatura wzrasta, a użytkownik nie chce przegrzewać swoich uszu…

 

Lato, słońce, piękna pogoda i ciepełko – idealne warunki do spędzania urlopu, ale niekoniecznie w słuchawkach nausznych czy wokółusznych. Tutaj z odsieczą entuzjastom muzyki przychodzą słuchawki TWS – idealne do warunków urlopowych (i nie tylko)! Bezprzewodowe połączenie, komfort użytkowania i najlepsze brzmienie to cechy trzech ciekawszych modeli dostępnych na polskim rynku, którymi są: Harman Kardon Fly TWS (849 zł), JBL Live 300 TWS (639 zł) oraz JBL Tune 220 TWS (439 zł). Zróżnicowane pod kątem funkcjonalności i cen, zapewniają maksymalną swobodę.

Harman Kardon Fly TWS to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Cechuje je wyszukane brzmienie i eleganckie wzornictwo – motywy ze skóry na obu wkładkach dokanałowych i pokrowcu ładującym – a także wyjątkowy interfejs łączności bezprzewodowej. To idealny kompan dla aktywnych entuzjastów muzyki – są wodoodporne w stopniu IPX5, umożliwiają szybkie ładowanie i oferują do 20 godzin odtwarzania muzyki (6 godzin pracy słuchawek + 14 godzin z etui ładującego). Zintegrowany Asystent Google zapewnia pomoc w głosowym zarządzaniu planem dnia – proste dotknięcie słuchawki aktywuje asystenta głosowego ustawionego według preferencji użytkownika. W ten sposób uzyskać można odpowiedzi na zadane pytania czy odtwarzać muzykę korzystając z samego głosu. Kontakt z bezpośrednim otoczeniem możliwy jest dzięki technologii Ambient Aware. Natomiast dzięki funkcji TalkThru szybko można obniżyć poziom głośności słuchawek, aby prowadzić rozmowę na żywo. Dodatkowo doświadczenia z odsłuchu spersonalizować można za pomocą aplikacji Harman Kardon Headphones. Po sparowaniu słuchawek Harman Kardon Fly TWS ze smartfonem można cieszyć się też rozmowami telefonicznymi. Funkcja Fast Pair (szybkie parowanie) włączona przez Google sprawia, że słuchawki Harman Kardon FLY TWS są połączone z urządzeniem źródłowym z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Harman Kardon Fly TWS wyposażone są w kompleksowe sterowanie dotykowe – lekkie stuknięcie lub przeciągnięcie palcem po słuchawce pozwala odbierać i odrzucać połączenia, zwiększać i zmniejszać głośność, zmieniać utwory oraz uruchamiać funkcje Ambient Aware, TalkThru i Voice Assistant. Interesującą funkcjonalnością jest również tryb automatycznej pauzy, który nie pozwala na przypadkowe rozładowanie akumulatora. To najwyższej jakości styl, elegancja, komfort i wzornictwo.

JBL Live 300 TWS to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe True Wireless z technologią Smart Ambient i Bluetooth 5.0. Muzyki można słuchać z funkcją kontroli dźwięków, zachowując świadomość otoczenia dzięki funkcji Ambient Aware lub korzystając z TalkThru, aby rozmawiać z osobami w otoczeniu, bez zdejmowania słuchawek. Asystent głosowy, odbieranie połączeń telefonicznych, regulacja głośności i kontrola dźwięków są obsługiwane dotykowo i zwiększają wygodę użytkowania. Funkcja szybkiego ładowania pozwala wznowić odsłuch w krótkim czasie. Błyskawiczny dostęp do asystenta głosowego zapewnia komfort aplikacji Google Assistant i Amazon Alexa, jeszcze bardziej ułatwiając dostęp do tego, co jest potrzebne. Wystarczy wybrać swój model z aplikacją My JBL Headphones i gotowe. Przeciągnięcie palcem po słuchawkach aktywuje je, a wrażenia odsłuchu można spersonalizować, gdyż to słuchawki powinny pasować do użytkownika, a nie na odwrót. JBL LIVE 300 TWS pozwalają dostosować preferencje brzmienia dzięki equalizerowi dostępnemu w bezpłatnej aplikacji My JBL Headphones. Wybierać można spośród gotowych trybów dźwięku lub stworzyć swój własny. JBL Live 300 TWS zapewniają sześć godzin ciągłego odtwarzania muzyki dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Dodatkowo etui ładujące pozwala uzyskać dodatkowe 14 godzin odsłuchu. Są też odporne na pot i wodę dzięki ochronie w stopniu IPX5.

JBL Tune 220 TWS to modne słuchawki douszne oferujące najlepsze brzmienie i nieograniczoną łączność! Pozwalają poruszać się swobodnie i dotrzymują kroku użytkownikowi zapewniając pracę do 19 godzin (3 godziny pracy słuchawek i dodatkowe 16 godzin z etui ładującego). Wbudowane przetworniki o średnicy 12 milimetrów z technologią JBL Pure Bass Sound zapewniają porywające brzmienie. Słuchawki wyposażono w Bluetooth 5.0, a wygodne przyciski na prawej i lewej słuchawce pozwalają zarządzać odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi oraz Asystentem Google. Rozmowy telefoniczne stereo bez użycia rąk są bezproblemowe – w prosty sposób przełączać można się z odtwarzania muzyki na rozmowę i z powrotem. JBL Tune 220 TWS robią duży efekt wow z eleganckim, metalicznym wykończeniem, które jest przyjemne w dotyku. Słuchawki są wygodne i zostały zaprojektowane tak, żeby móc nosić je cały dzień. W zestawie znajduje się też eleganckie, wygodne etui ładujące.

 

Harman Kardon Fly TWS – sugerowana cena detaliczna: 849 zł

JBL Live 300 TWS – sugerowana cena detaliczna: 639 zł

JBL Tune 220 TWS – sugerowana cena detaliczna: 439 zł