Słuchawki JBL E500 BT
Słuchawki JBL E500 BT
NOWOŚCI
22.02.2019

JBL E500 BT to doskonałe bezprzewodowe słuchawki wokółuszne. Najlepsze brzmienie, które dotrzymuje kroku na co dzień.

 

JBL E500 BT to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, które zapewniają sygnowane przez JBL, legendarne brzmienie. To jeden z najbardziej uniwersalnych modeli. Wyposażone są w akumulator zapewniający do 20 godzin pracy oraz innowacyjne i stylowe wykończenie pałąka, które podkreśla wyczucie stylu użytkownika. Ergonomiczne nausznice oznaczają, że ulubiona rozrywka towarzyszy nam bez przerwy, w każdych okolicznościach. Słuchawki doskonale nadają się zarówno do pracy, jak i do podróży. Można z nimi połączyć dwa źródła, a przełączanie między nimi jest bardzo proste. Intuicyjny panel kontrolny umieszczony na obudowie nausznic pozwala na łatwe odbieranie rozmów telefonicznych oraz zarządzanie muzyką.

Doskonałą jakość brzmienia JBL zapewniają przetworniki o średnicy 50 mm osadzone w innowacyjnie zaprojektowanych nausznicach z dopasowującymi się do ucha poduszkami. Natomiast akumulator zapewniający do 20 godzin pracy, pozwala cieszyć się ulubionym brzmieniem przez cały dzień. Atutem jest również fakt, że czas ładowania akumulatora do pełna wynosi jedynie 2 godziny.

Słuchawki w prosty sposób przełączają się z trybu odtwarzania muzyki w tryb rozmów telefonicznych. Dzięki temu nie umknie ci żadna rozmowa przychodząca. Dołączony do zestawu nieplączący się przewód pozwala korzystać ze słuchawek również w trybie pasywnym.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 50 mm

Dynamiczne pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 96 dB

Maksymalne SPL: 111 dB

Czułość mikrofonu @1 kHz dB v/pa: -42

Impedancja: 32

Moc transmitera Bluetooth: 0-4 dbm

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8 DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.48 GHz

Profile Bluetooth: HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4

Wersja Bluetooth: V4.0

Typ akumulatora: litowo-polimerowy (3.7 V, 610 mAh)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas pracy z włączonym Bluetooth: do 20 godzin

Waga (g): 231.6 g

Sugerowana cena detaliczna: 399 zł