Słuchawki bezprzewodowe JBL Serii E
Słuchawki bezprzewodowe JBL Serii E
NOWOŚCI
21.11.2016

Nowa seria słuchawek JBL E obejmuje aż trzy modele bezprzewodowe: JBL E25BT, JBL E45BT oraz JBL E55BT. Warto zwrócić na nie uwagę, gdyż jest to propozycja dla wymagających użytkowników.

 

Słuchawki JBL Serii E swoją europejską premierę miały na tegorocznych targach IFA 2016 w Berlinie, a w tej chwili są już w sprzedaży na polskim rynku. W sumie seria obejmuje pięć modeli – dwa przewodowe i trzy bezprzewodowe. Charakteryzuje je nowy, odświeżony wygląd, doskonałe brzmienie, komfort użytkowania i uniwersalność.

Warto zwrócić uwagę na trzy proponowane modele bezprzewodowe: dokanałowe JBL E25BT, nauszne JBL E45BT oraz wokółuszne JBL E55BT. To dopełnienie stylu dla tych, którzy dużą wagę przykładają do tego, by ich ulubiona muzyka brzmiała doskonale, tak jak w studiu nagraniowym. Modele bezprzewodowe łączą się z urządzeniami przenośnymi za pośrednictwem technologii Bluetooth® umożliwiając użytkownikom słuchanie muzyki bez zbędnych przewodów i nie ograniczając ruchów bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności. Słuchawki bezproblemowo łączą się z różnymi urządzeniami, w każdych okolicznościach dostarczając doskonałe wrażenia odsłuchu. Dzięki panelowi kontrolnemu użytkownicy z łatwością mogą również odbierać połączenia telefoniczne.

Słuchawki serii JBL E to nowy, stylowy design, który łączy w sobie wygodę oraz najnowsze trendy modowe. To spójna w każdym calu koncepcja, zupełnie jak gwarantowane przez JBL brzmienie. Wygodny pałąk w modelu nausznym i wokółusznym, najlepsza w swojej klasie ergonomia oraz dopasowanie do kształtu ucha użytkownika to cechy wyróżniające słuchawki JBL Serii E. W modelach JBL E45BT i JBL E55BT w zestawie znajduje się również odpinany przewód z jednoprzyciskowym pilotem do słuchania muzyki w trybie pasywnym. Słuchawki JBL E to również gwarantowane przez JBL brzmienie wyposażone w doskonały bas oraz najwyższej jakości wrażenia odsłuchu. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, niebieskiej i czerwonej.

- W czasie projektowania nowej generacji słuchawek JBL E chcieliśmy uzyskać efekt energetycznego, spontanicznego brzmienia dla wszystkich miłośników muzyki, którzy stale są w ruchu – mówi Michael Mauser, President, Lifestyle Audio Division, HARMAN. – Wśród pięciu różnych modeli nowej linii słuchawek JBL E każdy powinien znaleźć coś dla siebie – kontynuuje.

 

 

Specyfikacja techniczna na następnej stronie.

JBL E25 BT

Głośnik dynamiczny: 8 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz

Impedancja: 16Ω

Czas pracy baterii: (do) 8h

Typ BT: 4.1

Waga: 16.5g

Cena: 299 zł

 

JBL E45 BT

Złącze: 3,5 mm (1/8") stereo mini-jack

Głośnik dynamiczny: 40 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ω

Działanie na akumulatorze: do 16 h

Typ BT: 4.0

Cena: 429 zł

 

JBL E55 BT

Złącze: 3,5 mm (1/8") stereo mini-jack

Głośnik dynamiczny: 50 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ω

Działanie na akumulatorze: do 20 h

Typ BT: 4.0

Cena: 549 zł