Seria Adventure – Yurbuds
Seria Adventure – Yurbuds
NOWOŚCI
05.11.2014

Seria Adventure to najwyższa seria słuchawek Yurbuds. Obejmuje modele Venture Duro, Venture Talk, Venture Pro, Explore Talk oraz Explore Pro. Zastosowana technologia twist lock gwarantuje niewypadanie słuchawek z uszu, a materiały najwyższej jakości pozwalają na komfort użytkowania przez wiele godzin.

 

Słuchawki serii Adventure zaprojektowano do aktywnego stosowania przez sportowców trenujących na wolnym powietrzu. Wszystkie modele tej serii są w pełni wodoodporne i wyposażone w technologię QuikClik, czyli magnesy ułatwiające transport oraz proste łączenie na szyi lub wokół części ubrania. Przetworniki, które umieszczono w słuchawkach, mają 15 mm średnicy i są dynamiczne, a ich pasmo przenoszenia to 20 Hz – 20 kHz.

Kolorystyka tej serii również jest charakterystyczna. Połączenie intensywnego pomarańczowego z szarym daje efekt przyciągający wzrok i przykuwający uwagę. Każdy model wyposażony jest dodatkowo w dwa rozmiary nakładek.

Słuchawki sportowe Yurbuds to pomysł Setha Burgetta i Richarda Danielsa – aktywnych sportowców, którzy dość mieli słuchawek wypadających z uszu i źle dopasowanych. Szybko dołączyli do nich kolejni wyczynowcy i ta grupa postawiła sobie za cel wyjść naprzeciw potrzebom ludzi, którzy w czasie treningów lubią słuchać muzyki. Stworzyli słuchawki idealnie dopasowane do ucha bez względu na to jak nietypowe ćwiczenia i wyzwania stawia się swojemu ciału. W tym celu podjęli współpracę z firmami specjalizującymi się w projektowaniu najbardziej ergonomicznych kształtów, tj. myszka do komputera dla Microsoft czy szczoteczka do zębów dla Oral B. Tak powstały słuchawki z gwarancją niewypadania i komfortu użytkowania. Dzisiaj z dumą podkreślają, że w odróżnieniu od innych firm posiadających w swojej ofercie słuchawki, nie sprzedają jedynie gadżetu z dziedziny elektroniki, ale prawdziwy sprzęt sportowy!

Tak naprawdę dla osób intensywnie trenujących doskonała jakość dźwięku czy marka jest dopiero na trzecim miejscu jeśli chodzi o cechy najlepszych słuchawek sportowych. Najważniejsze by dobrze i wygodnie trzymały się w uchu. Wygoda to w zasadzie esencja każdej części ekwipunku sportowego – zaczynając od wygodnych i dobrze dopasowanych butów czy stroju, a na słuchawkach sportowych kończąc. W hierarchii potrzeb sportowców numerem jeden jest niewypadanie słuchawek z uszu, numerem dwa wygoda ich użytkowania przez wiele godzin, a numerem trzy dobre brzmienie i prosty styl. To wszystko łączą w sobie słuchawki Yurbuds. Ponadto modele Inspire 400 oraz Focus 400 posiadają atest Ironman, czyli sprawdzają się w użytkowaniu bez przerwy przez 140,6 mil sportu wyczynowego, a na ich przewodzie umieszczono logo IM.

Pojawienie się marki Yurbuds powered by JBL na polskim rynku jest świetną informacją dla sportowców w naszym kraju. Marka wpisuje się też w najpopularniejsze obecnie trendy konsumenckie proponując dobrą elektronikę oraz działając na rzecz zdrowego trybu życia i uprawiania sportów.

 

Ceny:

Venture Duro: 239 zł

Venture Talk: 310 zł

Venture Pro: 399 zł

Explore Talk: 319 zł

Explore Pro: 399 zł