Ruch przy dźwiękach muzyki
Ruch przy dźwiękach muzyki
NOWOŚCI
26.05.2014

Długo oczekiwane słuchawki sportowe JBL Reflect oraz JBL Reflect BT miały swoją premierę w Polsce w maju 2014 roku. Zaprojektowane z uwzględnieniem rygorystycznych wymagań najbardziej dynamicznych treningów są swoistym objawieniem dla sportowców, którzy swoją ulubioną muzykę chcą zabierać ze sobą na treningi na świeżym powietrzu.

 

JBL Reflect i JBL Reflect BT to słuchawki, które doskonale dopasowują się do kanałów usznych i nie wypadają w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy innych intensywnych ćwiczeń. Ergonomiczne końcówki oraz wkładki douszne umieszczono pod kątem, a wbudowane magnesy utrzymują je w stanie gotowości, gdy aktualnie nie są używane – owijają się wówczas dookoła szyi i łączą niwelując zwisające kable. Jasne, odblaskowe kolory przewodu są widoczne niezależnie od warunków – nawet nocą, przy słabym oświetleniu, a zatem jest to idealne rozwiązanie dla wieczornych biegaczy. Dodatkowo, co niezwykle istotne dla sportowców, konstrukcja słuchawek odporna jest na pot.

Czy można chcieć czegoś więcej? Okazuje się, że to nie wszystko czym zaskakuje nas amerykański potentat rynku audio. W wersji słuchawek JBL Reflect BT funkcja łączności Bluetooth® 4.0 całkowicie pozbawia nas ograniczających przewodów i oferuje do 5 godzin ulubionych utworów. Co więcej umożliwia ona sterowanie głośnością i przełączanie utworów nawet gdy smartfon czy tablet spoczywają bezpiecznie w torbie treningowej w promieniu do 12 metrów. Natomiast wersja JBL Reflect charakteryzuje się przewodem z możliwością regulacji – krótszy przewód dla miłośników opasek na ramię oraz dłuższy jeśli urządzenie grające trzymamy przy biodrze lub w kieszeni.

Obie proponowane wersje słuchawek – JBL Reflect i JBL Reflect BT – wyposażono w pilot/mikrofon uniwersalny lub kompatybilny z iOS®. Daje to użytkownikom łączność, wygodę i łatwość przełączania utworów i regulacji głośności dzięki solidnemu, odpornemu na pot pilotowi na przewodzie. Wersja iOS® przygotowana została z myślą o urządzeniach Apple, a wersja uniwersalna kompatybilna jest z pozostałymi urządzeniami.

Słuchawki JBL Reflect i JBL Reflect BT doskonale sprawdzają się jako partner treningów łącząc nowoczesny styl z innowacyjnymi funkcjami. Legendarna jakość dźwięku JBL pomaga w osiąganiu sportowych celów w rytmie ulubionej muzyki. Podwójne głośniki 8,5 mm oferują dudniące basy i czyste brzmienie we wszystkich utworach wprawiając w nastrój do ćwiczeń.

 

Dane techniczne:

Przetwornik dynamiczny 8,5 mm typu premium

Pasmo przenoszenia: 10Hz – 22kHz

Złącze: jack 3,5 mm lub łączność Bluetooth®

Cena JBL Reflect: 239 zł

Cena JBL Reflect BT: 399 zł