Produkty JBL to świetny prezent na różne okazje!
Produkty JBL to świetny prezent na różne okazje!
NOWOŚCI
17.05.2024

Maj to piękny czas w roku, gdy przyroda na dobre już się obudziła, a zieleń nabrała pięknej barwy. To też wiele okazji do sprawienia komuś miłych prezentów – komunie, Dzień Matki, Dzień Dziecka (ostatnia okazja to formalnie już czerwiec, ale zaczynamy o nim myśleć już w maju). A co może być najlepszym pomysłem na prezent? W kategorii audio to z pewnością produkty marki JBL!

Dla dziecka z okazji pierwszej komunii dobrym pomysłem na prezent będzie na przykład jeden z najnowszych głośników z serii Partybox, a konkretniej JBL Partybox Club 120. To przenośny głośnik imprezowy, który wniesie imprezową atmosferę do każdej przestrzeni! Potężne brzmienie JBL Pro Sound wypełnia otoczenie, a urzekające efekty – gwieździste światła, świetliste smugi i stroboskop – synchronizują się z rytmem muzyki. Parowanie dowolnego urządzenia Bluetooth jest błyskawiczne i w prosty sposób przesyłać można ulubioną imprezową playlistę. Natomiast użycie wejścia mikrofonu i gitary pozwala dzielić się własną muzyką. Tak czy inaczej, w aplikacji JBL PartyBox można kierować przebiegiem imprezy za pomocą interaktywnych efektów. Ergonomiczny, składany uchwyt PartyBox Club 120 pozwala łatwo zabrać go wszędzie ze sobą, a dzięki odpornej na zachlapania konstrukcji nie straszny mu nawet niewielki deszcz. Głośnik zapewnia do 12 godzin odtwarzania, a jeśli impreza trwa nadal, wystarczy wymienić akumulator (sprzedawany oddzielnie) i dalej bawić się przy muzyce i światłach. Jeszcze większych emocji i przestrzennego dźwięku dostarczy stereo z dwóch sparowanych głośników JBL PartyBox Club 120, a z aplikacją JBL PartyBox można bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL z Auracast™.

Dla Mamy z okazji jej święta świetnym pomysłem na muzyczny prezent będzie najnowszy głośnik JBL Go 4 lub słuchawki JBL Tune 520 BT. Oba modele dostępne są w pięknych kolorach, które na pewno przypadną każdej Mamie do gustu! JBL Go 4 to ultraprzenośny głośnik Bluetooth z potężnym brzmieniem JBL Pro Sound, który można zabrać ze sobą wszędzie. Odważny i kolorowy mieści się w dłoni, zapewniając czyste, donośne brzmienie JBL Pro Sound z głębokim, mocnym basem. Zaprojektowany na nowo zintegrowany uchwyt pozwala zabrać go wszędzie, a różnorodna kolorystyka daje wybór odpowiedniego stylu. Do tego jest wodoodporny i pyłoszczelny, więc doskonale odnajdzie się na zewnątrz. Dzięki nawet 7 godzinom odtwarzania głośnik dostarczy dobrej zabawy podczas całodniowej wycieczki lub wieczornego relaksu pod gwiazdami. Sparowanie dwóch Go 4 daje dźwięk stereo, a bezprzewodowe połączenie wielu głośników JBL z obsługą Auracast™ zapewnia jeszcze potężniejsze brzmienie. Natomiast JBL Tune 520 BT przesyłają potężny dźwięk JBL bez zbędnych przewodów, dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.3. Te łatwe w obsłudze słuchawki zapewniają do 57 godzin czystej przyjemności i dodatkowe 3 godziny pracy na baterii po zaledwie 5 minutach ładowania. Bezpłatna aplikacja JBL Headphones pozwala dostosować swój dźwięk za pomocą korektora, a komunikaty głosowe poprowadzą użytkownika przez funkcje słuchawek. Połączeniami, dźwiękiem i głośnością sterować można dzięki wygodnym przyciskom na nauszniku. W razie połączenia podczas oglądania filmu na innym urządzeniu, słuchawki JBL Tune 520 BT płynnie przełączą się na telefon, dzięki czemu użytkownik nigdy nie przegapi rozmowy przychodzącej. JBL Tune 520 BT są lekkie i wygodne, nawet po wielu godzinach słuchania. Składają się na płasko, w związku z czym są świetnym towarzyszem podróży w plecaku, dokądkolwiek chce się wybrać.

Doskonałym wyborem prezentu dla wielu dzieci z okazji Dnia Dziecka będzie najnowszy głośnik JBL Clip 5. Szeroki, w pełni zintegrowany zaczep jest na tyle duży, że można go przypiąć niemal do wszystkiego – plecaka, paska czy koszyka w rowerze. Wydajny przetwornik i pasywny radiator dostarczają potężniejsze, głośniejsze brzmienie JBL Pro Sound i mocny bas. Jedno ładowanie zapewnia nawet do 12 godzin odtwarzania, a przy włączonej funkcji Playtime Boost nawet więcej. Ponadto posiada certyfikat wodoodporności i pyłoszczelności IP67, więc śmiało można go zabrać na pieszą wędrówkę lub biwak. Dwa sparowane głośniki Clip 5 tworzą dźwięk stereo, a jeszcze mocniejszy dźwięk na większej przestrzeni uzyskać można łącząc kilka głośników JBL za pomocą technologii Auracast™. JBL Clip 5 dostępny jest w różnych kolorach, więc każdy na pewno znajdzie model odpowiedni dla siebie.

W poszukiwaniu majowych prezentów dla najbliższych JBL jest zawsze strzałem w dziesiątkę!

JBL Clip 5


JBL Go 4

JBL Partybox Club 120

JBL Tune 520 BT