Nowość JBL na Audio Video Show 2023!
Nowość JBL na Audio Video Show 2023!
NOWOŚCI

JBL w ramach tegorocznego Audio Video Show 2023 zaprezentuje szereg nowości, które wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji! Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje nowa elektronika JBL, której posłuchać będzie można w sali 108 na Stadionie Narodowym oraz najnowsza seria głośników Wi-Fi – JBL Authentics – łącząca w sobie kultowy design retro z najnowszymi technologiami oraz najlepszą jakością brzmienia w sali Symfonia 2, również na Stadionie Narodowym. Musicie tam być!

Nowa elektronika od JBL obejmuje zintegrowany wzmacniacz stereo JBL SA550, odtwarzacz płyt kompaktowych JBL CD350, cyfrowy odtwarzacz multimedialny JBL MP350 Classic oraz gramofon JBL TT350 Classic. Legenda JBL w najlepszym wydaniu!
JBL SA550 Classic z zaawansowaną topologią wzmacniacza o wysokiej mocy wyjściowej, innowacyjnej wydajności i precyzyjnej kontroli szumów. Wejścia cyfrowe obejmują przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej rozdzielczości i ultra wysokiej wierności, którego sercem jest układ ESS DAC o najwyższej wydajności. JBL SA550 to z zewnątrz powrót do późnych lat 60-tych. Jednak dzięki technologii Bluetooth Hi-res, SA550 jest nowoczesnym klasykiem zakorzenionym w najlepszych współczesnych technologiach.
JBL CD350 Classic jest idealnym partnerem dla klasycznych i retro systemów Hi-Fi. Designem idealnie pasuje do głośników JBL Classic i Studio Monitor wykończonych fornirem orzechowym. Wewnątrz JBL CD350 to nowoczesny odtwarzacz CD z zaawansowaną technologią cyfrową o wysokiej rozdzielczości, zapewniającą doskonały dźwięk.
JBL MP350 Classic to odtwarzacz strumieniowy na miarę XXI wieku z kompleksowym zestawem funkcji. Wystarczy podłączyć go do sieci domowej za pomocą Wi-Fi lub Ethernet, aby cieszyć się natychmiastowym odtwarzaniem za pomocą Apple Airplay 2 lub Google Chromecast. MP350 odtwarza muzykę bezpośrednio ze Spotify Connect i Tidal Connect, a dla zaawansowanych użytkowników MP350 jest gotowy do współpracy z Roon Ready, z obsługą Hi-res i MQA.
JBL TT350 Classic to gramofon wyposażony w silnik Direct Drive, który zapewnia odtwarzanie płyt w idealnym czasie z potężną dynamiką. To czysta radość z muzyki z płyt winylowych.
W przypadku nowej serii JBL Authentics uderzająca wydajność dźwięku łączy się z ponadczasowym wzornictwem retro inspirowanym dziedzictwem JBL z lat 70 oraz nawiązaniem do legendarnych JBL L100. Głośniki tej serii wyróżniają się innowacyjnością na czele z pierwszą w branży integracją z Amazon i Google, która zapewnia klientom jednoczesny dostęp do Amazon Alexa i Google Asystent. Zalety połączenia Wi-Fi pozwalają strumieniować muzykę przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Spotify Connect i Chromecast built-in™. Dzięki temu można wyjść z pokoju lub odebrać połączenie telefoniczne bez przerywania muzyki. JBL Authentics można rozmieścić w całym domu, tworząc inny nastrój w każdym pomieszczeniu. Można też połączyć dwa lub więcej głośników w jedną listę odtwarzania, aby wszyscy mogli cieszyć się tym samym brzmieniem.
Głośniki JBL Authentics 500 pozwalają znaleźć się w centrum ulubionego utworu i doświadczyć muzyki jak nigdy dotąd. Trzy 1-calowe głośniki wysokotonowe i trzy 2,75-calowe niskotonowe głośniki średniotonowe zapewniają krystalicznie czysty dźwięk, a 6,5-calowy subwoofer typu downfiring zapewnia mocny, dokładny bas. Użytkownik może cieszyć się 270-watowym dźwiękiem 3.1-kanałowym i Dolby Atmos. To muzyka jak na koncercie na żywo z pierwszego rzędu, bez konieczności wychodzenia z domu.
JBL Authentics 300 oferuje przenośny dźwięk o wysokiej wydajności, który można odtwarzać do 8-godzin, dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Najlepszy wybór dla tych, którzy szukają doskonałego dźwięku w domu i wokół niego. Zapewniając wyraziste wysokie tony i głęboki bas, można cieszyć się wyjątkową jakością brzmienia, gdziekolwiek się jest – od kuchni po ogród lub imprezę na świeżym powietrzu.
JBL Authentics 200 wypełni dowolną przestrzeń – dużą lub małą – dźwiękiem stereo. Para 1-calowych głośników wysokotonowych ożywia każdy utwór, podczas gdy pełnozakresowy 5-calowy głośnik niskotonowy i 6-calowy pasywny radiator tworzą głęboki bas, zapewniając doskonałą równowagę, niezależnie od gatunku muzyki.
Wszystkie te wyjątkowe produkty zobaczyć będzie można w ramach tegorocznego Audio Video Show 2023 w Warszawie na Stadionie Narodowym.


Sugerowane ceny detaliczne:


JBL SA550 Classic JBL CD350 Classic JBL MP350 Classic JBL TT350 Classic JBL Authentics 500 JBL Authentics 300 JBL Authentics 200
9390 zł 4190 zł 4690 zł 5090 zł 2899 zł 1999 zł 1499 zł