Nowe wzmacniacze samochodowe JBL Club
NOWOŚCI

Nowe wzmacniacze samochodowe JBL Club to autentyczne brzmienie i moc JBL! Cechuje je najwyższa jakość dźwięk i kompaktowa konstrukcja. Wzmacniacze JBL Club to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie najlepsze brzmienie w swoim samochodzie.

 

Nowe, wysokiej jakości wzmacniacze JBL Club, umieszczono w kompaktowej konstrukcji, tak aby pasowały nawet do tych samochodów, w których jest bardzo mało miejsca. Dostępne są w wersji 1-kanałowej, 4-kanałowej oraz 5-kanałowej. Wzmacniacze JBL Club zostały wyposażone w przełączalne zwrotnice elektroniczne, funkcję sterowania tonami niskimi, a także wyjścia wysokiego i niskiego poziomu. Dzięki temu łatwo integrują się z większością samochodowych systemów audio. Są również kompatybilne z kilkoma nowymi technologiami, w tym zaawansowanymi systemami wspomagania kierowcy oraz technologią Harman HALOsonic, czyli pakietem rozwiązań akustycznych, które potrafią symulować dźwięki sinika umilając jazdę samochodem hybrydowym lub elektrycznym czy wyciszać hałas pochodzący z otoczenia dla lepszych warunków odsłuchu itd.

Wzmacniacze JBL Club umieszczono w niewielkiej, zgrabnej obudowie, tak aby mieściły się także w mniejszych samochodach. Wejścia wysokiego i niskiego poziomu sprawiają, że wzmacniacze JBL Club nadają się do niemal każdego samochodowego systemu audio, instalowanego fabrycznie lub przez użytkownika.

Ważnym elementem są również przełączalne zwrotnice i wzmocnienie basów. W przeciwieństwie do innych urządzeń w podobnej cenie, wzmacniacze JBL Club wykorzystują przełączalne zwrotnice elektroniczne oraz układ wzmocnienia tonów niskich umożliwiające dokładną regulację. Posiadają także wejście systemu ADAS, które zastępuje sygnał audio po podłączeniu akcesoriów ADAS. Co więcej, w trakcie konfiguracji wzmacniacza, za pomocą panelu sterowania można przypisać kanały do wysyłania ostrzeżeń systemu ADAS.

Wzmacniacze JBL Club potrafią również obsługiwać systemy HALOsonic w wybranych pojazdach, umożliwiając redukcję hałasu dochodzącego z zewnątrz i zapewniając lepsze wrażenia z odsłuchu.

 

Specyfikacja techniczna

Club-5501

Wysoce wydajny wzmacniacz samochodowy

Maksymalna moc: 1300 W (szczytowa)

Moc wyjściowa, 2 Ω: 550 W RMS x 1, <1,0% THD+N

Moc wyjściowa, 4 Ω: 370 W RMS x 1, <1,0%THD+N

Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB (1 W mocy wyj. przy 2 Ω)

 

Club-704

Wysoce wydajny 4-kanałowy wzmacniacz samochodowy:

Maksymalna moc: 1000 W (szczytowa)

Moc wyjściowa, 2 Ω: 100 W RMS x 4, <1,0% THD+N

Moc wyjściowa, 4 Ω: 70 W RMS x 4, <1,0% THD+N

Moc wyjściowa, 4 Ω (tryb zmostkowany):

200 W RMS x 2, <1,0% THD+N

Stosunek sygnału do szumu: ≥85 dB (wyj. ref. 1 W przy 4 Ω)

 

Club-4505

Wysoce wydajny 5-kanałowy wzmacniacz samochodowy:

Maksymalna moc: 1800 W (szczytowa)

Kanały szerokopasmowe:

Moc wyjściowa, 2 Ω: 65 W RMS x 4, <1,0% THD+N

Moc wyjściowa, 4 Ω: 45 W RMS x 4, <1,0% THD+N

Moc wyjściowa, 4 Ω (tryb zmostkowany):

130 W RMS x 2, <1,0% THD+N

Stosunek sygnału do szumu: ≥85 dB (wyj. ref. 1 W przy 4 Ω)

Kanał subwoofera:

Moc wyjściowa, 2 Ω: 500 W RMS x 1, <1,0% THD+N

Moc wyjściowa, 4 Ω: 320 W RMS x 1, <1,0%THD+N

Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB (1 W mocy wyj. przy 2 Ω)