Nowe kolory głośnika JBL Xtreme 2!
Nowe kolory głośnika JBL Xtreme 2!
NOWOŚCI
19.09.2018

Przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme 2 dostępny jest w nowych kolorach – czerwonym oraz moro. Ten laureat nagrody EISA 2018-2019 dla najlepszego głośnika przenośnego doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Jest w pełni wodoodporny, brzmi doskonale, a na pasku, który znajduje się w zestawie, umieszczony został jakże funkcjonalny otwieracz do butelek!

 

JBL Xtreme 2 to wyjątkowy przenośny głośnik Bluetooth, który poszerzył swoją gamę kolorystyczną o dwa nowe kolory – czerwony i moro. Wyposażony w cztery przetworniki i dwie membrany pasywne JBL, generuje potężny bas i z łatwością radzi sobie z odpowiednią dynamiką i głębią dźwięku stereo. Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 000 mAh umożliwia pracę do 15 godzin. Ponadto JBL Xtreme 2 jest wyposażony w port USB do wygodnego ładowania innych urządzeń przenośnych. Wodoodporna obudowa wykonana została z trwałego materiału i posiada klasę wodoszczelności IPX7. Dzięki aplikacji JBL Connect+ można połączyć ze sobą bezprzewodowo ponad 100 głośników wyposażonych w funkcję JBL Connect+. JBL Xtreme 2 jest wyposażony w metalowe obręcze, które u szczytu tworzą zintegrowane haki, a przy podstawie solidne, metalowe nóżki. Dodatkowo na pasku umieszczono otwieracz do butelek, co dodatkowo zwiększa wygodę korzystania z głośnika w drodze. Jest to również doskonałe rozwiązanie do domu. JBL Xtreme 2 zapewnia wspaniały dźwięk wszędzie – w salonie, przy basenie, na stoku narciarskim, czy podczas kibicowania ulubionej drużynie!

Do głośnika bezprzewodowo podłączyć można nawet 2 smartfony lub tablety, by na zmianę odtwarzać dźwięk stereo. Wbudowany mikrofon pozwala odbierać krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne z poziomu głośnika, a tym samym korzystać z niego na zasadzie zestawu głośnomówiącego. Funkcja tłumienia zakłóceń i usuwania echa dodatkowo podnosi komfort tak prowadzonych rozmów.

JBL Xtreme 2 poszerzył właśnie swoją gamę kolorystyczną o wersję czerwoną i moro. Ponadto głośnik dostępny jest w kolorze niebieskim, zielonym i czarnym. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1299 zł.

 

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth®: 4.2

Obsługiwane profile: A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.6, HSP v1.2

Przetworniki:

Głośnik niskotonowy 2 x 70 mm

Głośnik wysokotonowy: 2 x 20 mm

Moc znamionowa: 2 x 20 W RMS bi-amping (tryb AC)

Pasmo przenoszenia: 55 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Zasilanie: 19 V 3 A

Akumulator: Litowo-jonowo polimerowy 36 Wh (odpowiednik 3,7 V 10 000 mAh)

Czas ładowania akumulatora: 3,5 godziny

Czas odtwarzania muzyki: do 15 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)

Wyjście do ładowania przez USB: 5 V/2 A (maks.)

Moc nadajnika Bluetooth®: 0 – 12,5 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2,402 – 2,480 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 136 x 288 x 132 mm

Masa: 2393 g

Sugerowana cena detaliczna: 1299 zł