Nowa seria Infinity
Nowa seria Infinity
NOWOŚCI
20.12.2023

Nowe głośniki Reference zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić precyzyjny dźwięk o wysokiej wydajności, charakterystyczny dla Infinity. Są wyposażone w tekstylne tweetery Edge-driven, zapewniające gładkie, czyste wysokie tony oraz w większych modelach regulację poziomu wyjściowego głośnika wysokotonowego w celu optymalizacji wysokich częstotliwości. Stożkowe membrany z opatentowaną konstrukcją Plus One™ oferują większą powierzchnię dla wyższego basu i lepszej wydajności średnich tonów. Dodatkowo nowo zaprojektowane kosze są zoptymalizowane tak, aby pasowały do większości fabrycznych lokalizacji głośników. Dostępne w wielu standardowych rozmiarach 4", 5-1/4", 6-1/2" współosiowe, 6" x 9" 3-drożne oraz 6-1/2" komponentowe. Audiofilskie przetworniki wysokotonowe zapewniają gładki, niemęczący dźwięk nawet przy wysokich poziomach głośności. To referencyjny dźwięk w przystępnych cenach.
Wzmacniacze Infinity Reference zostały zaprojektowane z myślą o niewielkich rozmiarach, aby zmieścić się w jak największej liczbie pojazdów, nawet jeśli dostępna przestrzeń jest ograniczona.
Infinity Reference 3004A doda muzyce mnóstwo mocy bez wysiłku, a przy tym będzie dobrze wyglądał. Ten 4-kanałowy wzmacniacz dostarcza 75 W RMS do każdego z przednich i tylnych głośników w samochodzie. Można go także użyć w trybie 2-kanałowym, aby wysterować parę subwooferów o mocy 200 W RMS każdy. Infinity Reference 6001A to monofoniczny wzmacniacz subwooferowy, który doda bas do ulubionej muzyki zupełnie bez wysiłku. Ten potężny wzmacniacz dostarcza 600 W RMS do subwoofera, a jego konstrukcja klasy D zapewnia, że wysoka moc wyjściowa wzmacniacza będzie minimalnym obciążeniem dla układu elektrycznego pojazdu.
Wejścia głośnikowe pozwalają obu tym wzmacniaczom pracować w prawie każdym systemie, nawet jeśli zachowuje się fabryczne radio samochodowe. Można użyć oddzielnych filtrów górno- i dolnoprzepustowych, aby zmaksymalizować wydajność głośników lub subwoofera. W przeciwieństwie do wielu wzmacniaczy dostępnych w podobnych cenach, wzmacniacze Infinity Reference posiadają zmienne elektroniczne obwody zwrotnicy umożliwiające precyzyjne dostrojenie systemu i wydajności. Przełącznik trybu włączenia pozwala dostosować się do sygnałów o niskim lub wysokim poziomie, jest to szczególnie pomocne jako część zdalnego włączania instalacji. Wybierany „tryb włączenia” może chronić akumulator, aby uniknąć poboru prądu, gdy nie spodziewasz się włączenia wzmacniacza. Oba wzmacniacze Infinity są znacznie mniej podatne na indukowany szum promieniowany silnika. Wbudowany układ zabezpieczający chroni wzmacniacze przed zwarciami, wysoką temperaturą, przepięciami i zbyt niskim napięciem. Daje to pełną ochronę na pokładzie.
Świetny bas, który nie zajmuje miejsca, dzięki aktywnemu subwooferowi Infinity BassLink SM2. Zmieści się pod przednim siedzeniem wielu. Jego 8-calowy woofer o płytkim profilu i niestandardowa, niskoprofilowa obudowa umożliwiają dodanie basu w pojazdach, w których przestrzeń jest ograniczona. W pełni regulowana zwrotnica i korektor basu zapewniają narzędzia potrzebne do dostrojenia BassLink SM2 do systemu i pojazdu. Do napędzania opatentowanego 8-calowego woofera zastosowano energooszczędny wzmacniacz cyfrowy klasy D, który zapewnia dużą moc, zachowując niską temperaturę i pobierając minimalną ilość prądu z układu ładowania pojazdu. 8-calowy (200 mm) woofer w BassLink SM2 został zaprojektowany specjalnie w celu zapewnienia niskich zniekształceń i doskonałej wydajności basu w specjalnie dostrojonej obudowie ABS o wyjątkowo kompaktowych wymiarach. W głośniku BassLink SM2 zastosowano filtry górnoprzepustowe i ograniczniki, które zapewniają wyjątkową wydajność na granicy możliwości inteligentnej konstrukcji elektronicznej. Zmienna regulacja zwrotnicy (50 Hz - 120 Hz) pozwala dostosować ilość górnego i średniego basu wytwarzanego przez subwoofer BassLink SM2. Precyzyjne dostrojenie zwrotnicy pozwala uzyskać płynne przejście z BassLink SM2 do pozostałych głośników systemu. Elastyczna regulacja EQ i kontrola poziomu głośności dostosowuje głośność BassLink SM2 do innych głośników w systemie, podczas gdy kontrola Bass Boost pozwala zminimalizować szczyty lub spadki częstotliwości basowych w środowisku akustycznym samochodu. Infinity BassLink MINI zapewnia głęboki bas i zajmuje niewiele miejsca. Najmniejszy zasilany subwoofer Infinity można ukryć w najbardziej kompaktowych miejscach i zapewnić wyjątkową wydajność każdemu samochodowemu systemowi audio. Zasilany przez wzmacniacz o mocy 100 W, Basslink MINI zapewnia dokładny, zwarty bas, jakiego można oczekiwać od Infinity, a wszystko to przy niskiej temperaturze i minimalnym poborze prądu z układu ładowania pojazdu. Jego wbudowany wzmacniacz o mocy 100 W RMS został dopasowany do subwoofera, aby zapewnić mocny i dokładny bas. Inteligentna konstrukcja elektroniczna zapewnia niezawodną i niezwykłą wydajność. W głośniku BassLink MINI zastosowano filtry górnoprzepustowe i ograniczniki, które zapewniają wyjątkową wydajność na granicy możliwości. Obudowa wykonana w całości z odlewanego ciśnieniowo aluminium minimalizuje rozmiar. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania głośnością basu, który umożliwia regulację z fotela kierowcy.


Specyfikacja techniczna
INFINITY GŁOŚNIKI CENA BRUTTO
DETAL
REFERENCE 4032 CFX Głośniki współosiowe 449,00 zł
REFERENCE 5032 CFX Głośniki współosiowe 499,00 zł
REFERENCE 6532 EX Głośniki współosiowe 539,00 zł
REFERENCE 6530 CX Odseparowany zestaw głośnikowy 799,00 zł
REFERENCE 9632 IX Głośniki współosiowe 669,00 zł
INFINITY WZMACNIACZE CENA BRUTTO
DETAL
REFERENCE 6001A Wzmacniacz 1349,00 zł
REFERENCE 3004A Wzmacniacz 1349,00 zł
INFINITY GŁOŚNIKI CENA BRUTTO
DETAL
BASSLINK MINI Subwoofer 1349,00 zł
BASSLINK SM2 Subwoofer 1649,00 zł