Nagroda EISA 2021-2022 dla soundbara JBL Bar 5.0 Mutlibeam!
NOWOŚCI

JBL Bar 5.0 Multibeam to tegoroczny laureat nagrody EISA 2021-2022 w kategorii „Soundbar kompaktowy EISA 2021-2022”. Jest wyjątkowy i wyposażony w dźwięk Virtual Dolby Atmos® oraz technologią Multibeam™! Pozwala doświadczyć przestrzennego, otaczającego dźwięku 3D w domowym zaciszu!

 

W uzasadnieniu przyznanej nagrody możemy przeczytać: „Bar 5.0 Multibeam ukrywa w swojej niewielkiej obudowie wiele talentów technicznych i akustycznych. To soundbar z sekcją niskotonową – bez dodatkowego, zewnętrznego subwoofera, który zawsze wymaga przygotowania dodatkowego miejsca, co wielu użytkownikom sprawia nie lada kłopot. Pięć aktywnych przetworników różnych kanałów napędza cztery membrany bierne, zapewniające prawidłowy, dobrze zintegrowany bas. Procesor Virtual Dolby Atmos wraz z firmową, automatyczną kalibracją Multibeam kreuje scenę szeroką i wysoką, z dobrze lokalizowanymi efektami, podczas gdy stabilne i wiarygodne dialogi biegną z kanału centralnego. Odtwarzanie muzyki jest możliwe z różnych źródeł (Chromecast, Bluetooth, wejścia HDMI i optyczne).”

JBL Bar 5.0 Multibeam sprawia, że oglądanie filmów lub granie w gry staje się jeszcze bardziej realistyczne. W ten sposób można poczuć, jak brzmienie okala użytkownika z każdej strony. Soundbar nie wymaga dodatkowego subwoofera, a oferowane technologie Chromecast, AirPlay oraz Alexa Multi-Room Music (MRM) zapewniając niezwykłą łatwość strumieniowego przesyłania muzyki w znakomitej jakości oraz opcje multiroom. Łącze Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki również ze smartfona lub tabletu. Elegancki design głośnika JBL Bar 5.0 MultiBeam, za sprawą atrakcyjnego wzoru maskownicy i metalowego wykończenia, wpasuje się w każdy wystrój wnętrz. Soundbar jest kompaktowy i łatwy w obsłudze – można nim sterować przy pomocy posiadanego pilota TV lub intuicyjnie działającego pilota dołączonego do zestawu.

Przyznana nagroda EISA 2021-2022 jest nie tylko ukoronowaniem funkcjonalności soundbara. Jest też dowodem, że soundbar jest najlepszym produktem w swojej klasie! To dobra informacja dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników tego produktu.

 

Specyfikacja techniczna:

Ogólne dane techniczne

Model: BAR 5.0 MULTIBEAM

Łączna moc wyjścia głośnika (maks. przy THD 1%): 250 W

Łączna moc wyjścia soundbara (maks. przy THD 1%): 5 x 50 W

Przetwornik: 5 przetworników racetrack 48 mm x 80 mm + 4 radiatory pasywne 75 mm

Zasilanie: 100 – 240 V AC, ~ 50/60 Hz

Wejście HDMI Video: 1

Wyjście HDMI Video (z obsługą zwrotnego kanału audio): 1

Wersja HDMI HDCP: 2.3

Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 92 dBA

Pasmo przenoszenia: 50Hz – 20KHz

Wejścia audio: 1 Optical, Bluetooth, Chromecast, AirPlay 2, Alexa MRM, USB

Parametry sieci bezprzewodowej

Wersja Bluetooth: 4.2

Profil Bluetooth: A2DP V1.2, AVRCP V1.5

Sieć Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz/5 GHz)

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 709,0 x 60,5 x 100,5 mm

Masa: 2.8kg

Sugerowana cena detaliczna: 1799 zł