Księżycowe brzmienie – Onyx Studio
NOWOŚCI

Kiedy doskonały wygląd spotyka wyjątkowe brzmienie w głośniku bezprzewodowym, to otrzymujemy produkt godny pożądania. Takim jest Harman Kardon Onyx Studio, który jest już dostępny w Polsce.

 

Czym wyróżnia się HK Onyx Studio? Choć nagrodzono go za design, to najważniejsze są wrażenia akustyczne, które dostarcza (najlepsze w swojej klasie), a także kompatybilność ze wszystkimi dostępnymi urządzeniami przenośnymi. Ten kompaktowy, wolnostojący głośnik zawiera cztery prężne głośniki oraz dwie, stożkowe membrany pasywne, by przekazywany dźwięk był głęboki, realistyczny i znakomicie wypełniał przestrzeń domu. Mechanizm łączący bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth® umożliwia podpięcie telefonu komórkowego oraz innych urządzeń przenośnych. Głośnik wyposażono w litowo-jonową baterię wielokrotnego ładowania, która umożliwia do pięciu godzin odtwarzania muzyki bez konieczności zasilania zewnętrznego.

Proponowany design Harman Kardon jest naprawdę bezkonkurencyjny. Kształt satelity wpisuje się co prawda w panujący obecnie trend nowoczesnego wzornictwa, ale deklasuje konkurentów. Ta seksowna forma wygląda dobrze prawie wszędzie, a jej cechą nadrzędną jest elegancki minimalizm. Głośnik szczyci się solidną konstrukcją oraz najwyższej klasy, gładkim i przyjemnym w dotyku obiciem z gumy i materiału. Membrana pasywna pokryta jest warstwą połyskliwego chromu na środku tyłu głośnika. Nawiązuje to do modelu HK Nova. Dodatkowo z tyłu ukryto panel obejmujący jedynie port zasilający baterię oraz port micro USB. Oba usytuowano w dolnej części pomiędzy krótkimi, masywnymi, chromowymi nogami. Po obróceniu głośnika z powrotem przodem, na górnej obręczy pokrytej solidnym plastikiem, znajdziemy ukryty włącznik/wyłącznik, panel głośności oraz kontrolkę Bluetooth®. Tu także króluje minimalizm. Ponadto głośnik jest stosunkowo łatwy do przestawiania, dzięki wygodnemu uchwytowi usytuowanemu z tyłu.

HK Onyx Studio dostarcza dźwięk ze wszystkich urządzeń mobilnych z technologią Bluetooth® i brzmi naprawdę potężnie, zwłaszcza kiedy weźmie się pod uwagę jego rozmiary. Instrumenty perkusyjne, smyczkowe, wokale, wysokie i niskie tony – wszystko to brzmi naprawdę doskonale, precyzyjnie i z detalami. Jednak największym atrybutem głośnika są jego basy. Ten dźwięk jest godny podziwu bez względu na rodzaj muzyki i dopasowuje się do przestrzeni, w której jest odtwarzany. Do tego wszystkiego jeszcze po prostu dobrze wygląda! Zaprojektowano go tak, by przyciągał wzrok i kusił swoim wyglądem.

Cena: 849 zł