Już w ten weekend rozpocznie się JBL Triathlon Sieraków
Już w ten weekend rozpocznie się JBL Triathlon Sieraków
NOWOŚCI
25.05.2023

Już za chwilę kończymy wielkie odliczanie! Zostały ostatnie godziny do rozpoczęcia cyklu triathlonowych zmagań CIECH Tri Tour, który już tradycyjnie swój start będzie miał w ostatni weekend maja na JBL Triathlon Sieraków. Jakie atrakcje na nas czekają?

Zawody rozpoczną się jeszcze w piątek 26.05, kiedy to w duathlonie oraz biegach dostosowanych do możliwości wiekowych wystartują dzieci. Organizatorzy cyklu CIECH Tri Tour już po raz kolejny organizują zawody dla dzieci przy współpracy z fundacją Pho3nix. Celem zawodów jest promowanie sportu i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych.

Następnie od soboty zaczną się zmagania dorosłych. Wystartują oni na dystansie sprinterskim mającym „zaledwie” niecałe 28 km oraz na dystansie połówki mającej blisko 113 km. W niedzielę odbędzie się rywalizacja sztafet oraz zawodników indywidualnych na dystansie „ćwiartki” mającej blisko 55,5 km.

- Wszyscy już czujemy ekscytację – ale to chyba normalne! W końcu zaraz rozpocznie się ten weekend, na który wszyscy czekamy. Zawodnicy już kończą intensywne treningi i biorą głęboki wdech uzupełniając siły przed startem. Za wszystkich trzymam kciuki tak samo mocno. Wierzę, że już niedługo przeżyjemy niesamowite chwile! – Mówi przed zawodami Wojciech Kruczyński, organizator cyklu CIECH Tri Tour składającego się z JBL Triathlon Sieraków i JBL Triathlon Poznań.

Organizatorzy zadbali o to, by JBL Triathlon Sieraków był wspaniałą atrakcją nie tylko dla sportowców, ale również kibiców. Przez cały weekend będzie można zrelaksować się w strefie gastronomicznej pełnej food trucków, oferujących dania ze wszystkich stron świata. Pasjonaci sportu będą mogli przyjrzeć się ofercie sprzedawców w trakcie targów sprzętu sportowego. Nie może was zabraknąć!

Sponsorem zawodów w Poznaniu i Sierakowie jest firma JBL, która dba o nagłośnienie obu imprez. Firma JBL produkująca głośniki, słuchawki, wzmacniacze oraz inne sprzęty audio wspiera cykl CIECH Tri Tour, gdyż docenia i podziwia wysiłek, jaki w pokonanie swoich własnych słabości wkładają triathloniści. JBL chce być częścią tych niesamowitych zawodów i razem z ludźmi z żelaza tworzyć wspaniałą atmosferę na obu wielkopolskich imprezach. Bez wkładu JBL”a organizacja cyklu CIECH Tri Tour na tak wysokim poziomie nie byłaby możliwa!

Więcej szczegółów na stronie imprezy https://triathlonsierakow.pl/

Dane do kontaktu:

Albert Jankowski

E-mail: a.jankowski@prelite.pl

Telefon: 695 394 045