JBL Xtreme 3
JBL Xtreme 3
NOWOŚCI
10.11.2020

JBL Xtreme 3 to już trzecia generacja wyjątkowego głośnika przenośnego od JBL. Jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia się on ekstremalnym, potężnym brzmieniem i imponującym dźwiękiem JBL Original Pro. Głośnik jest już w sprzedaży na polskim rynku.

 

JBL Xtreme 3 to bezprzewodowy wodoodporny głośnik Bluetooth, który cieszy doskonałą jakością gdziekolwiek zostanie zabrany.  Na basenie. Podczas pikniku. W czasie relaksu. Bez muzyki nie ma imprezy. Przenośny głośnik Bluetooth JBL Xtreme 3 z gracją generuje imponujący dźwięk JBL Original Pro. Cztery przetworniki i dwa pulsujące radiatory basowe JBL sprawiają, że potężny dźwięk przyciąga uwagę wszystkich, a dzięki funkcji PartyBoost można połączyć więcej głośników obsługujących tę technologię, by emocje muzyczne nabrały nowego wymiaru. Wodoodporny i pyłoszczelny Xtreme 3 (stopień ochrony IP67) jest również niewzruszony na zmienne warunki atmosferyczne – nie straszny mu na przykład deszcz czy śnieg. Zawsze można też skorzystać z poręcznego paska z wbudowanym otwieraczem do butelek, aby łatwo przenieść imprezę pod dach. JBL Xtreme 3 wywołuje falę poruszenia wszędzie tam, gdzie się pojawia.

Dzięki czterem przetwornikom i dwóm radiatorom pasywnym JBL Xtreme 3 generuje imponujący dźwięk JBL Pro o głębokim basie i wysokiej szczegółowości. A ponieważ dobra zabawa nie powinna zbyt szybko się kończyć, Xtreme 3 ma akumulator wystarczający nawet na 15 godzin pracy. Z głośnikiem bezprzewodowo połączyć można nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Pro. Natomiast technologia PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby rozkręcić imprezę. Dodatkowo wbudowany powerbank umożliwia ładowanie urządzenia zewnętrznego bez zatrzymywania muzyki.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: 2 x woofer 70 mm; 2 x tweeter 20 mm

Znamionowa moc wyjściowa: 2 x 25 W RMS – woofer + 2 x 25 W RMS – tweeter (tryb zasilania AC)

Zasilanie: 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V, 3 A

Pasmo przenoszenia: 53.5 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB

Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy 36,3 Wh

Czas ładowania akumulatora: 2.5 godz. (wejście 20 V / 3 A)

Czas odtwarzania muzyki: do 15 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 298.5 x 136 x 134 mm

Waga: 1.968 kg

 

Dane techniczne USB

Wyjście USB-A: 5 V / 2,0 A (maksymalnie)

Wyjście USB-C: 5 V / 1,5 A (maksymalnie)

Łącznie maksymalnie 2,5 A dla USB-A i USB-C

 

Dane dotyczące łączności bezprzewodowej

Wersja Bluetooth®: 5.1

Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2400 MHz – 2483,5 MHz

Moc nadajnika Bluetooth®: ≤ 12 dBm (EIRP)

Zakres częstotliwości SRD 2,4 GHz: 2407 MHz ~ 2475 MHz

Moc nadajnika SRD: <10 dbm="" eirp="" p="">

Sugerowana cena detaliczna: 1349 zł