JBL Wave Flex
JBL Wave Flex
NOWOŚCI
22.02.2024

Muzyka towarzyszy ludziom w wielu okolicznościach dnia codziennego. Dlatego tak ważne jest, by mieć ze sobą odpowiedniego towarzysza z dobrym brzmieniem. Takim świetnym wyborem mogą być słuchawki JBL Wave Flex – odporne na zachlapanie i kurz, stworzone z myślą o codziennej rozrywce oraz weekendowym odpoczynku. Bas, który można poczuć, do 32 godzin pracy (8 godzin pracy słuchawek i 24 godziny zapasu w etui ładującym) i bezpieczne, wygodne mocowanie. Niezależnie od tego, czy przemierza się ulice miasta, czy odpoczywa na plaży, rozmowy stereo zawsze będą krystalicznie czyste, a technologia Smart Ambient sprawi, że będzie się mieć świadomość swojego otoczenia. A jeśli potrzebny jest dodatkowy zastrzyk energii, można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania uzyskując dwie dodatkowe godziny pracy po zaledwie 10 minutach ładowania.

Brzmienie JBL Deep Bass to dźwięki wysokiej jakości z bezpiecznych, niezawodnych przetworników o średnicy 12 milimetrów. Ergonomiczna konstrukcja słuchawek jest tak wygodna, że można zapomnieć, że ma się je na sobie, a budowa typu stick-open pozwala cieszyć się pełnią dźwięku bez blokowania kanału słuchowego. JBL Wave Flex gwarantują nawet cały dzień w otoczeniu muzyki. Dzięki technologii Smart Ambient usłyszy się wszystko i wszędzie. Kiedy trzeba zatrzymać się na krótką pogawędkę, TalkThru pozwala natychmiast słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia.

Gdy prowadzi się rozmowy telefoniczne stereo, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak wiele własnego głosu słyszy się podczas rozmowy z innymi. Odporność na wodę i pył od plaży po szlak rowerowy, dzięki certyfikatom IP54 w słuchawkach oraz IPX2 w etui ładującym. Kompatybilność z aplikacją JBL to możliwość słuchania przez cały dzień – tak jak się lubi. Ulubiony rodzaj muzyki można wybrać za pomocą dedykowanej aplikacji i zmienić JBL Wave Flex w swojego idealnego towarzysza audio.


Specyfikacja techniczna
Wielkość przetwornika przetwornik dynamiczny 12 mm
Zasilanie 5 V, 1 A
Słuchawka 3,8 g każda (7,6 g łącznie)
Etui ładujące 35,1 g
Wymiary słuchawki (wysokość * szerokość * głębokość) 18,46 * 18,57 * 33,48 mm
Wymiary etui ładującego (wysokość * szerokość * głębokość) 25,85 * 49,37 * 54,84 mm
Typ akumulatora słuchawek dokanałowych litowo-polimerowy (40 mAh / 3,85 V)
Typ akumulatora etui ładującego litowo-polimerowy (500 mAh / 3,8 V)
Czas ładowania < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth do 8 godz.
Czas rozmowy do 4,5 godz
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
Impedancja 16 omów
Czułość 105 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL 95 dB
Czułość mikrofonu -38 dBV/Pa przy 1 kHz
Wersja Bluetooth 5.2
Wersja profilu Bluetooth A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2,4 GHz — 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 13 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Klasa ochrony IP IPX54 słuchawki/IPX2 ładowarka
Sugerowana cena detaliczna 379 zł