JBL Wave Buds
JBL Wave Buds
NOWOŚCI
25.01.2024

JBL Wave Buds to prawdziwe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Proste i inteligentne, do słuchania na co dzień!

Ulubione dźwięki można zabrać ze sobą wszędzie ze słuchawkami JBL Wave Buds. Odporne na zachlapanie i kurz zostały stworzone z myślą o codziennej rozrywce – bas, który można poczuć, do 32 godzin pracy na baterii i bezpieczne, wygodne mocowanie. Niezależnie od tego, czy przemierza się ulice miasta, czy odpoczywa na plaży, rozmowy stereo zawsze będą krystalicznie czyste, a technologia Smart Ambient sprawi, że można mieć świadomość swojego otoczenia. A gdy potrzeba zastrzyku energii, można przyspieszyć ładowanie, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.
Brzmienie JBL Deep Bass wydobywa maksimum odtwarzanych playlist, dzięki dźwiękom wysokiej jakości z niezawodnych przetworników 8-milimetrowych wyposażonych w technologię JBL Deep Bass Sound.
Ergonomiczna konstrukcja słuchawek JBL Wave Buds jest tak wygodna, że można zapomnieć, że ma się je na sobie. Konstrukcja wkładki delikatnie uszczelnia uszy, blokując hałasy z zewnątrz i wzmacniając brzmienie basu.
Do 32 godzin pracy na baterii (8 godzin pracy słuchawek + 24 godziny zapasu w etui ładującym). JBL Wave Buds gwarantują cały dzień w otoczeniu muzyki. A gdy potrzeba zastrzyku energii, można przyspieszyć ładowanie, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.
Dzięki technologii Smart Ambient można usłyszeć wszystko i wszędzie. Kiedy trzeba zatrzymać się na krótką pogawędkę, TalkThru pozwala natychmiast słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia.
Gdy prowadzi się rozmowy stereo w trybie głośnomówiącym, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak wiele własnego głosu słyszy się podczas rozmowy z innymi. Dodatkowo od plaży po szlak rowerowy – słuchawki z certyfikatem IP54 i ładowarka z IPX2 są odporne na wodę i kurz, dzięki czemu mogą służyć przez cały dzień.
Kompatybilność z aplikacją JBL pozwala słuchać muzyki tak, jak się lubi. Wystarczy wybrać swój ulubiony rodzaj dźwięku za pomocą dedykowanej aplikacji i zmienić JBL Wave Buds w swojego idealnego audiotowarzysza.


Specyfikacja techniczna
Wielkość przetwornika przetwornik dynamiczny 8 mm
Zasilanie 5 V, 1 A
Słuchawki douszne 4,5 g szt. (łącznie 9 g)
Etui ładujące 34 g
Wymiary słuchawek (wysokość * szerokość * głębokość) 21,5 * 20,4 * 15,8 mm
Wymiary etui ładującego (wysokość * szerokość * głębokość) 68,9 * 37 * 26,7 mm
Typ akumulatora słuchawek dokanałowych litowo-polimerowy (47 mAh / 3,8 V)
Typ akumulatora etui ładującego litowopolimerowy (550 mAh / 3,8 V)
Czas ładowania < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth do 8 godz.
Czas rozmowy 4,5 godz.
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
Impedancja 16 omów
Czułość 100 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL 95 dB
Czułość mikrofonu -38 dBV/Pa przy 1 kHz
Wersja Bluetooth 5.2
Wersja profilu Bluetooth A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2,4 GHz — 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 10 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Klasa ochrony IP IPX54 słuchawki/IPX2 etui ładujące
Sugerowana cena detaliczna 289 zł