JBL Wave Beam
JBL Wave Beam
NOWOŚCI
09.05.2024

JBL Wave Beam to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe.

 

JBL Wave Beam zostały stworzone z myślą o codziennej rozrywce – bas, który można poczuć, do 32 godzin pracy na baterii i bezpieczne, wygodne mocowanie. Te odporne na zachlapanie i kurz słuchawki, niezależnie od tego, czy przemierzasz ulice miasta, czy odpoczywasz na plaży, sprawią, że rozmowy będą zawsze krystalicznie czyste. Ponadto technologia Smart Ambient sprawia, że ma się świadomość swojego otoczenia. A gdy pojawi się potrzeba zastrzyku energii, można przyspieszyć ładowanie, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut. JBL Wave Beam to prosta i inteligentna propozycja pozwalająca zabrać ze sobą ulubione dźwięki gdziekolwiek się chce. To idealne rozwiązanie do codziennego korzystania!

Brzmienie JBL Deep Bass charakteryzujące ten model pozwala wydobyć maksimum z ulubionych miksów, dzięki dźwiękom wysokiej jakości z bezpiecznych, niezawodnych przetworników 8 milimetrów w każdej ze słuchawek. Wygodny kształt i ergonomiczna, zamknięta konstrukcja sprawiają, że można zapomnieć, że ma się słuchawki w uszach. Zamknięta budowa wyklucza zewnętrzne dźwięki, zwiększając jednocześnie wydajność basu. Dzięki 8 godzinom pracy baterii słuchawek i dodatkowemu, 24-godzinnemu zapasowi energii w etui ładującym, JBL Wave Beam gwarantują cały dzień w otoczeniu muzyki. A gdy potrzebny jest dodatkowy zastrzyk energii, można przyspieszyć ładowanie, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.

Dzięki technologii Smart Ambient można mieć świadomość otoczenia i słyszeć wszystko wkoło. Kiedy użytkownik zatrzyma się na krótką pogawędkę, technologia TalkThru pozwala natychmiast słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia. Natomiast gdy prowadzi się rozmowy stereo, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak wiele swojego własnego głosu słyszy się podczas rozmowy z innymi.

Dodatkowym atutem jest też odporność na wodę i pył. Od plaży po szlak rowerowy – słuchawki z certyfikatem IP54 i etui ładujące z certyfikatem IPX2 są odporne na wodę i kurz, dzięki czemu mogą służyć przez cały dzień. Natomiast kompatybilność z aplikacją JBL pozwala wybrać swój ulubiony rodzaj dźwięku za pomocą dedykowanej aplikacji i zmienić JBL Wave Beam w swojego idealnego towarzysza muzycznego.

Specyfikacja techniczna
Wielkość przetwornika przetwornik dynamiczny 8 mm
Zasilanie 5 V, 1 A
Słuchawka 4,4 g każda (8,8 g łącznie)
Etui ładujące 39,5 g
Wymiary słuchawki (wysokość * szerokość * głębokość) 23,5 * 21,86 * 30,99 mm
Wymiary etui ładującego (wysokość * szerokość * głębokość) 47,82 * 64,25 * 25,79 mm
Typ akumulatora słuchawek dokanałowych litowo-polimerowy (48 mAh / 3,85 V)
Typ akumulatora etui ładującego litowo-polimerowy (530 mAh / 3,7 V)
Czas ładowania < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth do 8 godz.
Czas rozmowy do 4,5 godz
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
Impedancja 16 omów
Czułość 100 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL 95 dB
Czułość mikrofonu -38 dBV/Pa przy 1 kHz
Wersja Bluetooth 5.2
Wersja profilu Bluetooth A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2,4 GHz — 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 15 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Klasa ochrony IP IPX54 słuchawki/IPX2 ładowarka
Sugerowana cena detaliczna 379 zł