JBL Vibe Buds
JBL Vibe Buds
NOWOŚCI
29.02.2024

JBL Vibe Buds to prawdziwe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe.

 

To proste i inteligentne rozwiązanie, doskonałe do słuchania na co dzień! Ze słuchawkami JBL Vibe Buds można zabrać swoje dźwięki wszędzie, gdzie się tylko chce. Odporne na zachlapanie i kurz słuchawki JBL Vibe Beam zostały stworzone z myślą o codziennej rozrywce – bas, który możesz poczuć, do 32 godzin pracy na baterii łącznie (słuchawki + etui ładujące) i bezpieczne, wygodne mocowanie. Niezależnie od tego, czy przemierza się ulice miasta, czy odpoczywa na plaży, rozmowy stereo użytkownika będą zawsze krystalicznie czyste, a technologia Smart Ambient sprawi, że będzie się mieć świadomość swojego otoczenia. A gdy pojawi się potrzeba dodatkowego zastrzyku energii, można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut.

Brzmienie JBL Deep Bass wydobywa maksimum ze słuchanych miksów, dzięki dźwiękom wysokiej jakości z bezpiecznych, niezawodnych przetworników z membranami o średnicy 8 milimetrów. Ergonomiczna konstrukcja słuchawek JBL Vibe Buds jest tak wygodna, że można zapomnieć, że ma się je na sobie. Konstrukcja wkładki delikatnie uszczelnia uszy, blokując hałasy z zewnątrz i wzmacniając brzmienie basu.

Dzięki 8 godzinom pracy akumulatora słuchawek i dodatkowemu, 24-godzinnemu zapasowi energii w etui ładującym, JBL Vibe Buds zagwarantują cały dzień w otoczeniu muzyki. A gdy będzie się potrzebować zastrzyku energii, można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, aby uzyskać dwie dodatkowe godziny energii w zaledwie 10 minut. Technologia Smart Ambient pozwala usłyszeć wszystko i wszędzie. Kiedy trzeba zatrzymać się na krótką pogawędkę, TalkThru pozwala natychmiast słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia. Natomiast gdy prowadzi się rozmowy stereo, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak dużo własnego głosu słyszysz się podczas rozmowy z innymi. Odporność na wodę i pył przyda się od plaży po szlak rowerowy. Słuchawki z certyfikatem IP54 i etui ładujące z certyfikatem IPX2 są na tyle odporne, że mogą służyć w różnych warunkach przez cały dzień.

Kompatybilność z aplikacją JBL dodatkowo pozwala słuchać przez cały dzień – tak jak się lubi. Ulubiony rodzaj dźwięku można wybrać za pomocą dedykowanej aplikacji zmieniając tym samym JBL Vibe Buds w idealnego audiotowarzysza.

Specyfikacja techniczna
Wielkość przetwornika przetwornik dynamiczny 8 mm
Zasilanie 5 V, 1 A
Słuchawki douszne 4,5 g szt (łącznie 9 g)
Etui ładujące 34 g
Wymiary słuchawki (wysokość * szerokość * głębokość) 21,5 * 20,4 * 15,8 mm
Wymiary etui ładującego (wysokość * szerokość * głębokość) 68,9 * 37 * 26,7 mm
Typ akumulatora słuchawek dokanałowych litowo-polimerowy (47 mAh / 3,8 V)
Typ akumulatora etui ładującego litowo-polimerowy (550 mAh / 3,8 V)
Czas ładowania < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth do 8 godz.
Czas rozmowy do 4,5 godz
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
Impedancja 16 omów
Czułość 100 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL 95 dB
Czułość mikrofonu -38 dBV/Pa przy 1 kHz
Wersja Bluetooth 5.2
Wersja profilu Bluetooth A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2,4 GHz — 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 10 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Klasa ochrony IP IPX54 słuchawki/IPX2 ładowarka
Sugerowana cena detaliczna 289 zł