JBL Vibe 200 TWS
JBL Vibe 200 TWS
NOWOŚCI
28.04.2022

JBL Vibe 200 TWS to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe.

 

Głęboki bas i mnóstwo dobrej zabawy? Sesja ćwiczeń wzbogacona o brzmienie, które się uwielbia? To idealne wyzwania dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek JBL Vibe 200 TWS. Oferują potężne, głębokie brzmienie basu i pełną swobodę nawet przez 20 godzin. Wystarczy dotknąć słuchawki, aby zarządzać połączeniami i muzyką, a także skorzystać z asystenta głosowego. Natomiast dzięki połączeniu Dual Connect możesz używać jednej ze słuchawek, aby zaoszczędzić akumulator. Słuchawki JBL Vibe 200 TWS są ultralekkie i wygodne dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz zawsze gotowe do użycia.

Muzyka brzmi lepiej z JBL Deep Bass. Każdy dzień, a nawet sesje ćwiczeń stają się przyjemniejsze, dzięki głębokiemu basowi dostarczanemu przez 8-milimetrowe przetworniki. Słuchawki JBL Vibe 200 TWS dotrzymają kroku aktywnym zapewniając do 5 godzin odtwarzania w słuchawkach oraz 15 godzin zapasu w etui ładującym. Łącznie to nawet 20 godzin odtwarzania!

Teraz można odbierać połączenia lub słuchać muzyki za pomocą jednej lub obu słuchawek, korzystając z technologii Dual Connect. Wybierając jedną ze słuchawek, drugą można zostawić w etui, aby oszczędzać akumulator. Połączeniami i asystentem głosowym można sterować za pomocą dotyku z poziomu słuchawek, pozostając w kontakcie ze światem.

Ergonomiczny kształt JBL Vibe 200 TWS sprawia, że delikatnie i komfortowo mieszczą się w uszach oraz umożliwiają wygodne słuchanie przez wiele godzin. W zestawie znajdują się końcówki w 3 rozmiarach, które doskonale izolują hałas, zapewniając komfort dopasowania oraz wyraziste brzmienie.

Czas poćwiczyć? Dzięki klasie ochrony IPX2 słuchawki są odporne na lekkie upadki i odrobinę potu oraz zawsze dotrzymają kroku w czasie treningu. Doskonale sprawdzą się też w czasie relaksu. Zawsze są gotowe do działania. Dodatkowo ich kieszonkowy rozmiar pozwala zabrać je ze sobą wszędzie. Dyskretne i lekkie JBL Vibe 200 TWS z łatwością mieszczą się w kieszeni – z etui i bez. Różnorodność kolorystyki pozwala wybrać model najlepiej dopasowany do stylu użytkownika.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 8 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Waga: 47,5 g

Typ akumulatora słuchawek: Akumulator litowo-jonowy (48 mAh/3,7 V)

Typ akumulatora etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (500 mAh/3,7 V)

Czas ładowania: 2 godziny od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT: do 5 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 om w

Czułość: 108 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 93 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,400 GHz – 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: 20 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 QPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 359 zł