JBL UA Sport Wireless React
NOWOŚCI

JBL UA Sport Wireless React to słuchawki dokanałowe, dzięki którym przekraczać można swoje treningowe granice. Pomagają trenować lepiej, dłużej i bezpieczniej.

 

JBL UA Sport Wireless React to sportowe słuchawki dokanałowe o wyjątkowej charakterystyce brzmienia – JBL Charged Sound oraz bezpiecznej i wysoce wydajnej konstrukcji. Dodatkowo technologia UA Storm zapewnia słuchawkom klasę wodoszczelności IPX7. Można z nich korzystać w każdą pogodę, a także nawet na najcięższych treningach. Dzięki funkcji Bionic Hearing z technologią TalkThru można szybko porozumieć się z trenerem lub osobą współtrenującą, natomiast technologia AmbientAware pozwala usłyszeć otoczenie w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Wygodę użytkowania oraz pewne trzymanie w uchu zapewniają wkładki douszne Sport Flex Fit UA Sport Wireless React. Wbudowany akumulator pracuje do 9 godzin, a stabilne połączenie Bluetooth umożliwia odbiór muzyki w dowolnym miejscu.

JBL UA Sport Wireless React to dokanałowe słuchawki z aluminiową obudową stanowiące wodoodporny i wysoce wydajny sprzęt dla sportowców, o klasie odporności na pot i wodę IPX7. Ponadto słuchawki wyposażone są w mocny tekstylny przewód, który wytrzyma najbardziej wyczerpujący trening. Słuchawki charakteryzują się eleganckim i trwałym aluminiowym wykończeniem obudowy, a pilot z mikrofonem i trzyprzyciskowym sterowaniem pozwala na proste zarządzanie muzyką i rozmowami. JBL Under Armour Sport Wireless React wyposażono w przetworniki o średnicy 5,8 mm, a do zestawu dołączono trzy rozmiary dwuczęściowych wkładek sportowych zwiększających możliwość personalizacji rozmiaru. W zestawie znajduje się również silikonowe etui ochronne. Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym.

Bionic Hearing wykorzystuje unikalną technologię dźwięku i mikrofonu JBL. To funkcja umożliwiająca słyszenie otoczenia dzięki dwóm technologiom dźwięku – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technologii TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co ułatwia prowadzenie rozmów z trenerem między seriami. AmbientAware zapewnia intensywniejsze doznania muzyczne przy jednoczesnym zwiększaniu poziomu dźwięków otoczenia, zapewniając bezpieczeństwo słyszenia otoczenia.

Skrzydełkowe wkładki douszne Sport Flex Fit są łatwe w użyciu, stabilne i wygodne w przenoszeniu, dzięki zastosowaniu końcówek magnetycznych. JBL Charged to wspaniały dźwięk sportowy z bogatym basem, który uprzyjemni trening. Dodatkowo użytkownik dostaje w pakiecie ze słuchawkami członkostwo premium w MapMyRunTM na 12 miesięcy – śledzenie treningów, monitorowanie postępów i wiele dodatkowych funkcjonalności.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki dynamiczne: 5.8 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 102 dBSPL @ 1 kHz/ 1 mW

Impedancja: 14 ohmy

Moc transmitera Bluetooth: 0-4 dbm

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.48 GHz

Profile Bluetooth: HFP v1.7, A2DP v1.3, AVRCP v1.5

Wersja Bluetooth: V4.2

Akumulator: litowo-polimerowy (3.7 V/ 170 mAh)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas odtwarzania muzyki z włączonym Bluetooth: 9 godzin

Waga: 16.5 g

Sugerowana cena detaliczna: 639 zł