JBL UA Sport Wireless React
JBL UA Sport Wireless React
NOWOŚCI
21.01.2019

JBL UA Sport Wireless React to słuchawki dokanałowe, dzięki którym przekraczać można swoje treningowe granice. Pomagają trenować lepiej, dłużej i bezpieczniej.

 

JBL UA Sport Wireless React to sportowe słuchawki dokanałowe o wyjątkowej charakterystyce brzmienia – JBL Charged Sound oraz bezpiecznej i wysoce wydajnej konstrukcji. Dodatkowo technologia UA Storm zapewnia słuchawkom klasę wodoszczelności IPX7. Można z nich korzystać w każdą pogodę, a także nawet na najcięższych treningach. Dzięki funkcji Bionic Hearing z technologią TalkThru można szybko porozumieć się z trenerem lub osobą współtrenującą, natomiast technologia AmbientAware pozwala usłyszeć otoczenie w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Wygodę użytkowania oraz pewne trzymanie w uchu zapewniają wkładki douszne Sport Flex Fit UA Sport Wireless React. Wbudowany akumulator pracuje do 9 godzin, a stabilne połączenie Bluetooth umożliwia odbiór muzyki w dowolnym miejscu.

JBL UA Sport Wireless React to dokanałowe słuchawki z aluminiową obudową stanowiące wodoodporny i wysoce wydajny sprzęt dla sportowców, o klasie odporności na pot i wodę IPX7. Ponadto słuchawki wyposażone są w mocny tekstylny przewód, który wytrzyma najbardziej wyczerpujący trening. Słuchawki charakteryzują się eleganckim i trwałym aluminiowym wykończeniem obudowy, a pilot z mikrofonem i trzyprzyciskowym sterowaniem pozwala na proste zarządzanie muzyką i rozmowami. JBL Under Armour Sport Wireless React wyposażono w przetworniki o średnicy 5,8 mm, a do zestawu dołączono trzy rozmiary dwuczęściowych wkładek sportowych zwiększających możliwość personalizacji rozmiaru. W zestawie znajduje się również silikonowe etui ochronne. Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym.

Bionic Hearing wykorzystuje unikalną technologię dźwięku i mikrofonu JBL. To funkcja umożliwiająca słyszenie otoczenia dzięki dwóm technologiom dźwięku – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technologii TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co ułatwia prowadzenie rozmów z trenerem między seriami. AmbientAware zapewnia intensywniejsze doznania muzyczne przy jednoczesnym zwiększaniu poziomu dźwięków otoczenia, zapewniając bezpieczeństwo słyszenia otoczenia.

Skrzydełkowe wkładki douszne Sport Flex Fit są łatwe w użyciu, stabilne i wygodne w przenoszeniu, dzięki zastosowaniu końcówek magnetycznych. JBL Charged to wspaniały dźwięk sportowy z bogatym basem, który uprzyjemni trening. Dodatkowo użytkownik dostaje w pakiecie ze słuchawkami członkostwo premium w MapMyRunTM na 12 miesięcy – śledzenie treningów, monitorowanie postępów i wiele dodatkowych funkcjonalności.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki dynamiczne: 5.8 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 102 dBSPL @ 1 kHz/ 1 mW

Impedancja: 14 ohmy

Moc transmitera Bluetooth: 0-4 dbm

Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.48 GHz

Profile Bluetooth: HFP v1.7, A2DP v1.3, AVRCP v1.5

Wersja Bluetooth: V4.2

Akumulator: litowo-polimerowy (3.7 V/ 170 mAh)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas odtwarzania muzyki z włączonym Bluetooth: 9 godzin

Waga: 16.5 g

Sugerowana cena detaliczna: 639 zł