JBL UA Sport Wireless Flash
NOWOŚCI

JBL UA Sport Wireless Flash to prawdziwie bezprzewodowe, sportowe słuchawki dokanałowe, które sprawdzą się w czasie każdego rodzaju aktywności!

 

JBL UA Sport Wireless Flash to bezprzewodowa wolność, aby móc pobiec jeszcze dalej. Słuchawki wyposażono w douszne wkładki Sport Flex Fit, które stworzono specjalnie na potrzeby wszystkich treningów kondycyjnych. Natomiast brzmienie JBL Charged Sound zostało odważnie zoptymalizowane i dostrojone, by zapewnić motywację w czasie treningów. To wspaniały dźwięk z bogatym basem, które uprzyjemniają trening. Wykorzystując unikalną technologię dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technologii TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala łatwo rozmawiać z partnerem treningowym pomiędzy ćwiczeniami. Ambient Aware zapewnia lepsze wrażenia muzyczne przy jednoczesnym zwiększeniu słyszalności dźwięków otoczenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo.

W pełni bezprzewodowa konstrukcja umożliwia sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu. Natomiast dzięki odporności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najbardziej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na drodze. To wodoodporny i wysoce wydajny sprzęt dla sportowców!

Czas pracy akumulatora wynosi 5 godzin po jednym ładowaniu, ale nie ma potrzeby martwić się o to w drodze. Wystarczy naładować słuchawki na kolejne 20 godzin odtwarzania za pomocą wodoodpornego, aluminiowego etui ładującego. Łatwa w użyciu technologia Bluetooth® pozwala korzystać ze słuchawek bez przewodów i problemów, a wkładki douszne ze skrzydełkami zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Do zestawu dołączone jest eleganckie, rozsuwane, aluminiowe etui ładujące, które wyposażone jest w materiałowy przewód i zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie słuchawek.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki dynamiczne: 5,8 mm i cztery mikrofony JBL

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 22 kHz

Czułość: 95 dB przy 1kHz / 1mW

Maksymalny SPL: 113 dB

Czułość mikrofonu: -25 dBV przy 1 kHz / Pa

Impedancja: 14

Moc nadajnika Bluetooth: < 9,5dBm

Wersja i profile Bluetooth®: 4.1, A2DP v1.2, AVRCP v1.4, HFP v1.6, HSP v1.2

Częstotliwość i emitowana moc Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz, < 4 dBm

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Typ akumulatora: litowo-jonowy (3.7V, 2 x 110mAh)

Czas pracy akumulatora: do 5 godzin

Czas ładowania akumulatora: 2 godziny od pełnego rozładowania

Typ etui ładującego: akumulator litowo-jonowy (1500 mAh), do 20 godzin dodatkowej pracy słuchawek

Czas ładowania etui ładującego: 2 godziny od pełnego rozładowania

Złącze: micro USB

W komplecie: przewód do ładowania, wkładki douszne: nakładki S, M, L (zainstalowane M), wkładki skrzydełkowe Freebit 4, 5, 6 (zainstalowane 5)

Waga: 15 g

Sugerowana cena detaliczna: 769 zł