JBL Tune 760 NC
NOWOŚCI

JBL Tune 760 NC to nowe słuchawki bezprzewodowe z redukcją hałasu. Są wokółuszne, mają przetworniki o średnicy 40 mm i są nowością na polskim rynku. To zdecydowanie model wart uwagi dla tych, którzy uwielbiają zanurzyć się w muzyce i odciąć od otaczającego świata.

JBL Tune 760 NC to muzyka na pierwszym miejscu, wszystko inne jest nieważne. Te wyjątkowo wygodne słuchawki wokółuszne charakteryzują się potężnym brzmieniem. Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza uwagę, by skupić się na tym, co najważniejsze – nawet przez 35 godzin. Potrzeba więcej? Po rozładowaniu wystarczy zaledwie 5 minut ładowania, by uzyskać 2 godziny pracy. Słuchawki są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć każdej przygodzie. Umożliwiają też podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth® jednocześnie, dzięki czemu nie przegapi się połączenia telefonicznego podczas oglądania filmu na tablecie. JBL Tune 760NC błyskawicznie parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem, oferują też funkcję odbierania połączeń z poziomu nausznicy oraz obsługę asystenta głosowego.

Aktywna redukcja hałasu i brzmienie JBL PureBass pozwalają zatopić się w muzyce w najczystszej postaci. Od 75 lat firma JBL projektuje imponujące systemy precyzyjnego nagłośnienia dla dużych obiektów na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem.

Imponującym osiągnięciem jest możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki nawet przez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu lub do 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny.

Połączenie wielopunktowe pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne. Można bez problemu przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – już nigdy nie przegapi się rozmowy. Dzięki lekkiej, składanej i kompaktowej konstrukcji słuchawki można z łatwością zabrać ze sobą wszędzie.

Specyfikacja techniczna:
Przetwornik dynamiczny: 40 mm
Zasilanie: 5 V, 1 A
Waga: 220 g
Typ akumulatora słuchawek: Akumulator litowo-polimerowy (610 mAh/3,7 V)
Czas ładowania: <2 span="">godz. od całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC: 35 godz.
Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wył. ANC: 50 godz.
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Impedancja: 32 omy
Czułość w trybie pasywnym: 103 dB SPL/1 mW
Czułość w trybie aktywnym: 95 dB SPL/1 mW
Maks. SPL: 95 dB
Czułość mikrofonu: -30 dBV/Pa
Wersja Bluetooth: 5.0
Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,400–2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth: < 10 dBm
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Maksymalna temperatura pracy: 45°C
Długość przewodu: 1.2 m
Sugerowana cena detaliczna: 589 zł