JBL Tune 710 BT
NOWOŚCI

Nowe słuchawki JBL Tune 710 BT to bezprzewodowy model wokółuszny z mnóstwem basu oraz dobrej zabawy.

 

Technologia dźwięku JBL Pure Bass zapewnia doskonałe brzmienie, a lekka wokółuszna konstrukcja JBL Tune 710 BT oferuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku. To słuchawki o potężnych możliwościach, które składają się do kompaktowego rozmiaru i nadają się do zabrania ze sobą na każdą wyprawę. Połączenia można obsługiwać z poziomu nauszników (dzięki wygodnemu przyciskowi na nauszniku) oraz za pomocą komend głosowych, podobnie można zarządzać odtwarzaniem. Akumulator pozwala korzystać z modelu JBL Tune 710 BT nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w zestawie, rozłączalnemu przewodowi audio, można wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe (Multi-point Connection) pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth, dzięki czemu nie przegapi się połączenia na telefonie podczas oglądania filmu na tablecie. Dostępna gama kolorystyczna umożliwia wybór modelu najlepiej dopasowanego do stylu użytkownika. Brzmienie JBL PureBass bazuje na 75 latach doświadczenia marki JBL w tworzeniu imponujących systemów precyzyjnego nagłośnienia dla dużych obiektów na całym świecie. JBL Tune 710 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL w użytku indywidualnym bez niepotrzebnych kabli, za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth.

Wbudowany akumulator zapewnia do 50 godzin pracy, a funkcja szybkiego ładowania daje 3 dodatkowe godziny rozrywki po zaledwie 5 minutach ładowania. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny. Natomiast łatwe sterowanie dźwiękiem, zarządzanie połączeniami oraz uruchamianie asystenta głosowego możliwe są za pomocą przycisku na prawym nauszniku.

Dzięki lekkiej i kompaktowej, składanej konstrukcji słuchawki są zawsze gotowe do drogi, a ich wyściełane nauszniki sprawiają, że słuchanie jest niesamowicie przyjemne i pozwala zapomnieć o otaczającym świecie. Odłączany przewód audio to niezależność od naładowania baterii, gdyż umożliwia słuchanie bez końca w trybie pasywnym.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: przetwornik dynamiczny 40 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Waga: 220 g

Typ akumulatora słuchawek: Akumulator litowo-polimerowy (690 mAh / 3,7 V)

Czas ładowania: <2 godz. od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT: do 50 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 omy

Czułość w trybie pasywnym: 104 dB SPL / 1 mW

Czułość w trybie aktywnym: 103 dB SPL / 1 mW

Maks. SPL: 93 dB

Czułość mikrofonu: - 40 +/- 3 dBV 94 dB@1 KHz

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: < 10 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45 °C

Długość przewodu: 1,2 m

Sugerowana cena detaliczna: 369 zł