JBL Tune 500
NOWOŚCI

JBL Tune 500 to przewodowe słuchawki nauszne, które dostępne są w czterech atrakcyjnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim i różowym. To cieszący się wielkim powodzeniem model na każdą okazję! To również przystępna cena i najwyższa jakość.

 

JBL Tune 500 to najlepsza jakość brzmienia na każdy dzień. Doskonałej jakości dźwięk, dzięki technologii JBL Pure Bass, przetwornikom o średnicy 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu. Słuchawki JBL Tune500 są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL Tune500 wyposażone są w nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania.

Brzmienie JBL Pure Bass jest nie tylko znane na całym świecie, ale przede wszystkim to gwarancja najwyższej jakości. Umieszczony na przewodzie jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now. Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich materiałów słuchawki idealnie sprawdzą się w podróży. Dodatkowo płaski, wytrzymały przewód zapobiega plątaniu się podczas ruchu.

Słuchawki JBL Tune500 to model, który sprawdzi się w codziennym życiu, dotrzyma kroku nawet najaktywniejszym użytkownikom, a także doskonale odnajdzie się jako towarzysz dalekich i bliskich podróży.

 

Specyfikacja techniczna

Przetwornik dynamiczny o średnicy: 32 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Wtyk audio 3,5 mm

Masa: 148 g

Sugerowana cena detaliczna: 129 zł