JBL Tune 310C USB-C
JBL Tune 310C USB-C
NOWOŚCI
22.05.2024

JBL Tune 310C USB-C to przewodowe słuchawki dokanałowe o wysokiej rozdzielczości i brzmieniu JBL Pure Bass. Ich wyjątkowość polega na tym, że podpina się je do urządzenia za pomocą przewodu USB-C. To bardzo wygodne rozwiązanie!

 

JBL Tune 310C USB-C są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Para dynamicznych przetworników 9 mm zapewnia potężny dźwięk, a obsługa audio o wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Złącze USB-C gwarantuje kompatybilność z wieloma różnymi urządzeniami, takimi jak komputery PC, telefony komórkowe i sprzęt do gier. Ponadto pilot z trzema przyciskami na nieplączącym się płaskim przewodzie umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki i regulacją głośności, ustawieniami korektora, a także odbieranie połączeń w każdej chwili dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Wszystko to sprawia, że słuchawki JBL Tune 310C USB-C będą doskonałym codziennym kompanem w pracy, w domu i w podróży.

Brzmienie JBL Pure Bass, certyfikat Hi-Res Audio to ponad 75 lat doświadczenia firmy JBL w projektowaniu systemów tworzących precyzyjny i imponujący dźwięk w dużych obiektach na świecie. Te słuchawki odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. Technologia audio o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźną i szczegółową jakość dźwięku o szerokim zakresie częstotliwości.

Zgodność z urządzeniami USB-C pozwala podłączyć się do komputera, smartfona lub sprzętu do gier za pośrednictwem złącza USB-C. Zapewnia to kompatybilność z szeroką gamą urządzeń.

Pilot z 3 przyciskami i mikrofonem umożliwia kontrolę odtwarzania muzyki i regulację głośności. Połączenie przychodzące również można odebrać je za pomocą wygodnego pilota z wbudowanym mikrofonem. Kontrola ustawień korektora pozwala wybierać między trybami Default, Bass lub Vocal, aby uzyskać brzmienie odpowiadające upodobaniom użytkownika. Wytrzymały, płaski przewód nie plącze się, nawet w torbie.

Specyfikacja techniczna
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 40 kHz
Impedancja 16 omów
Czułość 98 dB SPL przy 1 kHz mW
Czułość mikrofonu -42 dBV/Pa przy 1 kHz
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Rozmiar przetwornik dynamiczny 9 mm
Waga 14,3 g
Sugerowana cena detaliczna 86 zł