JBL Tune 225 TWS Ghost Edition
NOWOŚCI

Jeśli myśleliście o technologicznym prezencie haloweenowym dla siebie lub kogoś bliskiego, to słuchawki JBL Tune 225 TWS Ghost Edition będą niewątpliwie strzałem w dziesiątkę! Dostępne w kolorze czarnym i pomarańczowym, z charakterystyczną przeźroczystą budową ukazującą szkielet, doskonale wpisują się w klimat czarnych kotów, pomarańczowych dyń i duchów. W tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach muzyka – zarówno ta straszniejsza, klimatyczna, jak i ta relaksująca – brzmi po prostu świetnie.

 

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to słuchawki dokanałowe zapewniające trwałe połączenie oraz charakterystyczne brzmienie JBL Pure Bass. Zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów. Wystarczy otworzyć etui, wyjąć słuchawki i od razu można rozpocząć słuchanie – JBL Tune 225 TWS Ghost Edition parują się natychmiast z urządzeniem z systemem Android. Funkcja Dual Connect umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek. Dłuższe i komfortowe słuchanie możliwe jest dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin (5 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 20 godzin z etui ładującego). Żywotność akumulatora dotrzymuje tempa użytkownikowi, gdyż można ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.

JBL Tune 225 TWS Ghost Edition to model zupełnie wyjątkowy, w którym widoczne są wnętrzności zarówno słuchawek, jak i samego etui ładującego. Ten haloweenowy akcent dodatkowo podkreśla kolorystyka – słuchawki dostępne są w wersji czarnej i pomarańczowej.

Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. To samo brzmienie JBL ożywia świat użytkownika JBL Tune 225 TWS Ghost Edition, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass. Zupełny brak przewodów daje niczym nieskrępowaną wolność i swobodę.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: przetwornik dynamiczny 12 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 105 dB SPL

Maks. SPL: 98 dB SPL

Czułość mikrofonu: -30 dBV przy 1 kHz/Pa

Impedancja: 32 omy

Moc nadajnika Bluetooth: < 12 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK/4DQPSK/8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3,

AVRCP 1.5, HFP 1.7

Wersja Bluetooth: 5.0

Typ baterii słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (22 mAh/3,85 V)

Typ baterii etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (410 mAh/3,85 V)

Zasilanie: 5 V 1,0 A

Czas ładowania: < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 5 godz.

Całkowity czas odtwarzania muzyki w przypadku używania etui ładującego: do 25 godz.

Masa: 57 g

Sugerowana cena detaliczna: 569 zł