JBL Tune 225 TWS
NOWOŚCI

JBL Tune 225 TWS to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające trwałe połączenie oraz charakterystyczne brzmienie JBL Pure Bass. Ten wyjątkowy model jest już dostępny na polskim rynku.

 

JBL Tune 225 TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów. Wystarczy otworzyć etui, wyjąć słuchawki i od razu można rozpocząć słuchanie – JBL Tune 225 TWS parują się natychmiast z urządzeniem z systemem Android. Funkcja Dual Connect umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek. Dłuższe i komfortowe słuchanie możliwe jest dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin (5 godzin pracy słuchawek i dodatkowe 20 godzin z etui ładującego). Żywotność akumulatora dotrzymuje tempa użytkownikowi, gdyż można ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.

JBL Tune 225 TWS dostępne są w aż sześciu wersjach kolorystycznych: różowej, złotej, białej, szarej, niebieskiej i czarnej. Wśród tylu różnych opcji kolorystycznych każdy znajdzie wersję pasującą do swojego stylu.

Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. To samo brzmienie JBL ożywia świat użytkownika JBL Tune 225 TWS, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass. Zupełny brak przewodów daje niczym nieskrępowaną wolność i swobodę.

Żaden szczegół nie umknął uwadze projektantów. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225 TWS jest tak samo przemyślane, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny. Ponadto etui posiada miękką obudowę i zakrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając szybki dostęp do słuchawek.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik: przetwornik dynamiczny 12 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 105 dB SPL

Maks. SPL: 98 dB SPL

Czułość mikrofonu: -30 dBV przy 1 kHz/Pa

Impedancja: 32 omy

Moc nadajnika Bluetooth: < 12 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK/4DQPSK/8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3,

AVRCP 1.5, HFP 1.7

Wersja Bluetooth: 5.0

Typ baterii słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (22 mAh/3,85 V)

Typ baterii etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (410 mAh/3,85 V)

Zasilanie: 5 V 1,0 A

Czas ładowania: < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 5 godz.

Całkowity czas odtwarzania muzyki w przypadku używania etui ładującego: do 25 godz.

Masa: 57 g

Sugerowana cena detaliczna: 569 zł