JBL Tune 125 TWS
NOWOŚCI

JBL Tune 125 TWS to dostępne w czterech wersjach kolorystycznych (białe, czarne, niebieskie i różowe) prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Wyjątkowe brzmienie JBL w dowolnej chwili dnia!

 

Dzięki prawdziwie bezprzewodowym słuchawkom dokanałowym JBL Tune 125 TWS, użytkownik może zanurzyć się w swoim świecie bez względu na to, czy słucha muzyki, czy prowadzi rozmowy. Nie będą go ograniczać żadne kable. Słuchawki JBL Tune 125 TWS łączą się z urządzeniem źródłowym z systemem Android zaraz po wyjęciu z etui ładującego. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek w dowolnej chwili. Technologia JBL Pure Bass zapewnia niewiarygodne brzmienie utworów ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 32 godzin (8 godzin pracy słuchawek i 24 godziny z etui ładującego ładowanego za pomocą wejścia USB typu C) i komfortowemu dopasowaniu można słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc.

Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. W słuchawkach Tune 125 TWS JBL ożywia świat użytkownika wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass, którym można delektować bez żadnych przeszkód.

 

Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 5,8 mm

Czas odtwarzania muzyki: do 8 godz.

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 96 dB SPL przy 1 kHz 1 mW

Maks. SPL: 96 dB

Impedancja: 14 omów

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP V1.7

Wersja Bluetooth: 5.0

Typ baterii słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (85 mAh/3,7 V DC)

Typ baterii etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V DC)

Zasilanie: 5 V 1,0 A

Czas ładowania (słuchawki i etui ładujące): < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania

Waga: 73 g

Sugerowana cena detaliczna: 479 zł