JBL Tune 120 TWS
NOWOŚCI

Gama kolorystyczna słuchawek JBL Tune 120 TWS poszerzyła się właśnie o wersję różową. Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z etui ładującym w zestawie cieszą się dużą popularnością i są bardzo wygodnym rozwiązaniem.

 

JBL Tune 120 TWS to całkowicie bezprzewodowe słuchawki, które dostępne są już w modnej różowej wersji kolorystycznej. Dzięki przetwornikowi 5,8 mm, zapewniają mocny dźwięk i brzmienie JBL Pure Bass. Słuchawki w połączeniu z eleganckim przenośnym etui ładującym zapewniają 16 godzin nieograniczonej radości z muzyki. Ich ergonomiczny kształt gwarantuje komfort użytkowania przez długi czas. Wyposażono je w intuicyjne i poręczne sterowanie, wygodnie umieszczone na każdej słuchawce. Oferują również dostęp do Siri oraz Asystentem Google za jednym kliknięciem.

Dzięki słuchawkom JBL Tune 120 TWS można w pełni odkryć wolność będąc w ruchu bez krępujących przewodów. Słuchanie muzyki, rozmowy telefoniczne i trening już nigdy nie wzbudzą obaw, że przewody słuchawek się poplączą.

Ponadto użytkownik nie przegapi połączenia telefonicznego w drodze do pracy lub w czasie treningu, dzięki intuicyjnemu sterowaniu połączeniami stereo i przyciskom wygodnie rozmieszczonym na słuchawkach. Za jednym naciśnięciem przycisku można łączyć się z Siri lub Asystentem Google.

JBL Tune 120 TWS zapewniają do 4 godzin pracy, a dodatkowo 12 godzin zasilania z etui ładującego. Ponadto funkcja szybkiego ładowania umożliwia uzyskanie dodatkowej godziny pracy słuchawek po zaledwie 15 minutach ładowania z etui ładującego. Wisienką na torcie jest fakt, że słuchawki są stylowe i wyróżniają się swoim designem, a ich sugerowana cena detaliczna to 429 zł. Słuchawki dostępne są aktualnie w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czarno-niebieskiej, białej, a teraz również modnego pudrowego różu.

 

Specyfikacja techniczna

Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm

Czułość przetwornika przy 1 kHz/1 mW: 96 dB

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Maksymalna moc wejściowa: 15 mW

Impedancja: 14 W

Wersja Bluetooth: 4.2

Moc nadajnika Bluetooth: 0~10 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK i 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz

Profile Bluetooth: A2DP 1.3 AVRCP 1.5 HFP 1.6

Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy (85 mA/3,7 V)

Czas ładowania: <2 godz="" od="" pe="" nego="" roz="" adowania="" p="">

Czas odtwarzania muzyki przy włączonej komunikacji Bluetooth: 4 godz.

Masa: 73 g

Sugerowana cena detaliczna: 429 zł