JBL Tour One
NOWOŚCI

JBL Tour One to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z redukcją hałasu. Szczycą się inteligentnym, intuicyjnym interfejsem, doskonałą wydajnością i eleganckim wyglądem. To doskonały wybór dla wymagających użytkowników.

 

JBL Tour One bezproblemowo eliminują zakłócenia w czasie rzeczywistym dzięki funkcji True Adaptive Noise Canceling. Dzięki temu można bez przeszkód skupić się na swoich pracach lub zanurzyć w ulubionej muzyce. Poziom redukcji hałasu dostosowuje się do zmiany otoczenia w czasie rzeczywistym, jeśli np. użytkownik zdecyduje się na spacer. W prosty sposób można dostroić lub wyciszyć dźwięki otoczenia i głosy za pomocą funkcji Smart Ambient, a także wykonywać krystalicznie czyste połączenia telefoniczne, nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku. Certyfikat Hi-Res audio, obsługujący częstotliwości do 40 kHz, zapewnia idealne wrażenia odsłuchowe. Pełnię funkcji słuchawek JBL Tour One odkryć można dzięki bezpłatnej aplikacji My JBL Headphones. JBL Pro Sound z certyfikatem Hi-Res to bogaty, mocny bas oraz ekscytujące wysokie tony. Muzyka zawsze będzie brzmiała niesamowicie dzięki dynamicznym 40-milimetrowym przetwornikom. Słuchawki JBL Tour One posiadają certyfikat audio Hi-Res, obsługujący częstotliwości do 40 kHz, aby zapewnić najlepsze możliwe brzmienie muzyki.

Technologia 4 mikrofonów zlokalizowanych na nausznikach zapewnia dokładne i wyraźne połączenie głosowe – 2 adaptacyjne mikrofony formują wiązkę i zapewniają wyraźną i dokładną reprodukcję głosu; technologia eliminacji echa akustycznego tłumi wszelkie echa i eliminuje hałas. Takie rozwiązanie daje przyjemność rozmowy niemalże twarzą w twarz podczas każdego połączenia głosowego.

Dodatkowo funkcje Ambient Aware i TalkThru pozwalają zarządzać dźwiękami otaczającego świata. Kontrola tych funkcje jest prosta i odbywa się za pomocą naciśnięcia przycisku oraz dostosowania ich w aplikacji.

JBL Tour One może pomóc stworzyć idealny świat, w którym można w pełni skupić się na swoich zadaniach. Jeśli użytkownik potrzebuje cichej przestrzeni, może stworzyć ją za pomocą SilentNow, w której NC jest aktywowane, ale muzyka jest wyłączona. Dodatkowo automatyczne wyłączanie słuchawek po ustalonym przez użytkownika czasie pozwala oszczędzać baterię. Można też uzyskać pomoc w budzeniu się dzięki opcji My Alarm. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja Auto-Pause – automatyczne wstrzymywania odtwarzania na słuchawkach po ich zdjęciu. Wszystkimi tymi funkcjami steruje aplikacja My JBL Headphones.

Słuchawki JBL Tour One zapewniają łączność przez cały dzień, oferując do 25 godzin odtwarzania z włączoną technologią redukcji szumu i aż do 50 godzin tylko z Bluetooth.

Można w nich również aktywować swojego asystenta głosowego za pomocą jednego dotknięcia lub słowa-klucz, aby uzyskać łatwy dostęp do cyfrowego świata, ponieważ precyzyjna technologia połączeń głosowych zapewnia krystalicznie czyste polecenia.

 

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj przetwornika: dynamiczny 40 mm

Zasilanie: 5 V 1A

Waga: 268 g

Typ akumulatora: litowo-jonowy (920 mAh / 3,7 V)

Czas ładowania (USB-C): 2 godz.

Czas odtwarzania muzyki z włączonym BT i wyłączonym ANC: do 50 godz

Czas odtwarzania muzyki z włączonym BT i ANC: do 25 godz

Pasmo przenoszenia (pasywne): 10 Hz - 40 kHz

Pasmo przenoszenia (aktywne): 10 Hz - 22 kHz

Impedancja: 32 omy

Czułość: 95dBSPL @ 1kHz

Maksymalny SPL: 95dB

Czułość mikrofonu: -35 dBV / Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: HFP V1.7, A2DP wersja 1.3, AVRCP wersja 1.6

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 - 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: <8 dbm="" eirp="" p="">

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π / 4DQPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45 ° C

Sugerowana cena detaliczna: 1369 zł