JBL Spinner BT
JBL Spinner BT
NOWOŚCI
07.12.2023

Gramofony zdecydowanie wróciły do łask od jakiegoś czasu, a płyty winylowe wciąż są unikatowym nośnikiem ulubionej muzyki. Nie dziwi zatem, że w ofercie JBL pojawił się nowy gramofon JBL Spinner BT. To wyjątkowe urządzenie – klasyczne w wyglądzie, nowoczesne w formie!

JBL Spinner BT to nowy gramofon, który pozwala w prosty sposób przesłuchać swoją kolekcję płyt winylowych. Za pomocą technologii Bluetooth umożliwia szybkie połączenie z przenośnymi głośnikami, soundbarami lub słuchawkami w celu bezprzewodowego odtwarzania płyt winylowych. Dzięki kodowaniu aptX™ HD nie ma żadnych kompromisów dźwiękowych. JBL Spinner BT posiada analogowe wyjścia dla istniejących systemów Hi-Fi, z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym do użytku z aktywnymi głośnikami. JBL Spinner BT jest świadectwem radości płynącej z muzyki i płyt winylowych. Płyty są odtwarzane w idealnym czasie z prędkością 33⅓ rpm dla płyt LP i 45 rpm dla EP i singli. Prędkości są blokowane za pomocą czujnika prędkości w celu uzyskania idealnej wysokości dźwięku. Aluminiowe ramię jest wyposażone w wysokiej jakości wkładkę z ruchomym magnesem, zainstalowaną fabrycznie na zdejmowanej głowicy w celu łatwej wymiany i modernizacji. Nóżki są tłumione, aby zredukować niepożądane wibracje. Wszystko to zapewnia najlepszy dźwięk z płyt, bez ich zużywania.
Bluetooth z AptX-HD™ szybko paruje się z głośnikami Bluetooth lub słuchawkami, zapewniając natychmiastowe połączenie z kolekcją płyt. Korzystając z kodowania AptX-HD, nie ma żadnych kompromisów dźwiękowych. To osobista deklaracja ciepła i radości, które winyl wnosi do życia użytkownika, bardziej intymna relacja z ulubionymi artystami muzycznymi. Wysokiej jakości komponenty pozwalają słuchać płyt w najlepszym brzmieniu bez ich niszczenia. Wysokiej klasy aluminiowe ramię tonowe zapewnia doskonałe śledzenie rowka płyty, bez jej zużywania. Końcówka ramienia, w której zamontowana jest wkładka, jest zdejmowalna. Aluminiowy talerz jest napędzany przez napęd pasowy i silnik z czujnikiem optycznym pod spodem, aby zapewnić, że płyty są odtwarzane idealnie na czas z prędkością 33⅓ obr / min dla albumów lub 45 obr / min dla EP i singli. Zainstalowana wysokiej jakości wkładka z ruchomym magnesem pozwala używać JBL Spinner BT natychmiast po wypakowaniu.


Specyfikacja techniczna
Materiały cokołu MDF wykończony na czarno
Materiały talerza Odlew aluminiowy
Materiały ramienia Aluminium
Cechy ramienia Zdejmowana głowica, Regulowana przeciwwaga, Regulowany Anti-skate
W zestawie wkładka Audio Technica AT3600L
Wymienna igła Audio Technica ATN3600L
Wyjście bezprzewodowe Bluetooth 5.2 z Qualcomm aptX HD audio
Wyjścia analogowe 1x para stereo (RCA)
Przedwzmacniacz gramofonowy Odporny na uszkodzenia przedwzmacniacz gramofonowy MM
Stosunek sygnału do szumu >65 dB
Typ silnika DC Belt Drive
Zasilanie 12V DC 1A
Wymiary (z opuszczoną pokrywą) 155mm x 435mm x368mm
Waga produktu 5.3 kg
Waga produktu z opakowaniem 8.3 kg
Sugerowana cena detaliczna 1899 zł