JBL Reflect Mini BT
JBL Reflect Mini BT
NOWOŚCI
16.11.2015

JBL Reflect Mini BT to bezprzewodowe słuchawki sportowe, które charakteryzuje dynamiczne brzmienie i odblaskowa kolorystyka – doskonałe do treningów również po zmierzchu.

 

Odporne na pot oraz zaprojektowane tak, żeby nie wypadać z uszu słuchawki są doskonałą propozycją dla aktywnych sportowców. Ich lekka forma nie ogranicza w żaden sposób, a wbudowany akumulator zapewnia aż 8 godzin pracy! Zaprojektowane tak, żeby nie wypadać z uszu, swoim brzmieniem motywują do większego wysiłku.

Legendarne brzmienie JBL gwarantują najwyższej klasy przetworniki dynamiczne 5,8mm. Ponieważ JBL Reflect Mini BT są bezprzewodowe, to sportowców nie ograniczają żadne zbędne przewody. Pilot z mikrofonem wyposażono w trzy przyciski, którymi kontrolować można między innymi głośność odtwarzanej muzyki. Dzięki klasie wodoszczelności IPX4 słuchawki są odporne na pot i w prosty sposób można również utrzymać je w czystości.

JBL Reflect Mini BT to propozycja najmniejszych i superlekkich bezprzewodowych słuchawek sportowych marki JBL, które zapewniają wielogodzinny komfort użytkowania. Poprawiają widoczność osoby trenującej dzięki odblaskowym kolorom, które odbijają światło, podobnie jak odblaski. Pilot pozwala również odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Technologia Bluetooth to pełna wolność użytkowania oraz komfort intensywnych ćwiczeń.

Słuchawki są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarne, czerwone, niebieskie, turkusowe.

 

W zestawie

1 słuchawki bezprzewodowe JBL Reflect Mini BT

3 przyciskowy pilot z mikrofonem

2 rozmiary ergonomicznych nakładek sportowych

2 rozmiary nakładek zwykłych

karta gwarancyjna

 

Specyfikacja techniczna

Przetworniki dynamiczne 5.8mm

Pasmo przenoszenia 10kHz-22kHz

Technologia Bluetooth

Cena: 419 zł