JBL Reflect Mini 2
NOWOŚCI

JBL Reflect Mini 2 to lekkie bezprzewodowe słuchawki sportowe stworzone i dopasowane dla osób, które są w ruchu!

 

Słuchawki JBL Reflect Mini 2 to bezprzewodowe słuchawki, które łączą zamiłowanie do sportu z aktywnym trybem życia. Dzięki ergonomicznym, silikonowym opatentowanym nakładkom Freebit™ dopasowują się do uszu każdego kształtu i wielkości. Nakładki Freebit™ dostępne są w trzech rozmiarach. Ich odporna na pot, lekka aluminiowa konstrukcja wygląda stylowo i bezpretensjonalnie, a pilot wyposażony w 3 przyciski oraz mikrofon sprawia, że muzyka i połączenia telefoniczne są zawsze na wyciągnięcie ręki. Można wygodnie zarządzać połączeniami i uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem przycisku. Odblaskowy przewód słuchawek zapewnia lepszą widoczność podczas nocnych treningów, a wbudowany akumulator pozwala nawet na 10 godzin pracy.

Legendarne brzmienie JBL to efekt i doświadczenie ponad 70. lat pracy najwybitniejszych inżynierów dźwięku. Dzięki ich zaangażowaniu w niewielkich słuchawkach dokanałowych zamknięte jest to samo brzmienie, co w największych salach koncertowych na świecie. Dodatkowo bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku Bluetooth towarzyszy użytkownikowi nawet przez 10 godzin, od porannego treningu przez cały dzień pracy. Akumulator można natomiast szybko doładować – 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu.

Niebywale lekka i wytrzymała aluminiowa konstrukcja gwarantuje długotrwały komfort użytkowania zarówno podczas treningu, jak i codziennych zajęć. Ergonomiczne, elastyczne, silikonowe nakładki FreebitTM występują w trzech rozmiarach, co pozwala perfekcyjnie dopasować słuchawki do ucha i uzyskać najlepsze brzmienie.

JBL Reflect Mini 2 są ponadto odporne na pot, więc nie straszne im nawet najintensywniejsze ćwiczenia. Posiadają klasę wodoodporności IPX5.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki: dynamiczne o średnicy 5,8 mm

Pasmo przenoszenia: 10Hz–22 kHz

Impedancja: 14 

Złącza: przewód micro USB do szybkiego ładowania.

Obsługiwane profile: BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodek SBC

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: < 4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy z ogniwami cylindrycznymi (3,7 V 2 x 85 mAh)

Masa: 15 g

Sugerowana cena detaliczna brutto: 429 zł