JBL Reflect Flow Pro
NOWOŚCI

JBL Reflect Flow Pro to nowe słuchawki sportowe, w których można ćwiczyć w ekstremalnych warunkach, ale zawsze w dobrym stylu!

 

JBL Reflect Flow Pro zostały zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawianiu wyników osób, które w nich trenują. Technologia wkładek POWERFINS™ to pewne dopasowanie do uszu. Legendarne brzmienie JBL z 30-godzinnym czasem odtwarzania to potężny zastrzyk motywacji. Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyeliminować niepożądane dźwięki z otoczenia, zarówno podczas pracy, jak i ćwiczeń, a także dostosować poziom redukcji hałasu automatycznie lub za pomocą aplikacji My JBL Headphones. Technologia Smart Ambient zapewnia wygodę podczas biegania na ulicy oraz umożliwia szybką wymianę zdań. Trzy mikrofony w każdej słuchawce zapewniają doskonałą klarowność głosu podczas rozmów i spotkań, nawet przy wietrznej pogodzie. Stopień ochrony IP68 pozwala trenować i ćwiczyć w dowolnym miejscu, chroniąc przed potem, deszczem i pyłem. Jeśli potrzebna jest dodatkowa pomoc, można skorzystać z funkcji Google lub Alexa za pomocą głosu!

Legendarne brzmienie JBL zamknięte zostało w przetwornikach dynamicznych o średnicy 6,8 mm. JBL Reflect Flow Pro brzmią równie dobrze jak wyglądają, oferując niesamowite brzmienie JBL, zarówno w biurze, jak i podczas treningu na świeżym powietrzu.

JBL Reflect Flow Pro to również doskonałe połączenia telefoniczne bez hałasu. Nie trzeba się w związku z tym martwić, że głos użytkownika zostanie zagłuszony na zewnątrz, w tłumie lub podczas biegania przy wietrznej pogodzie. Dwa mikrofony z technologią formowania wiązki oraz trzeci do tłumienia wiatru zapewniają doskonałą łączność w każdym miejscu z krystalicznie czystym brzmieniem, bez przerw po obu stronach rozmowy.

Słuchawki JBL Reflect Flow Pro zapewniają stopnień ochrony przed wodą i pyłem IP68, który pozwala ćwiczyć na lądzie bez obaw o pot i warunki pogodowe, ale również surfować oraz opłukać je po ćwiczeniu. Wkładki douszne POWERFINS™ w czterech rozmiarach zostały zaprojektowane, aby pomóc użytkownikowi w poprawianiu swoich wyników, zapewniając bezpieczne i komfortowe dopasowanie do uszu.

Wygodne ładowanie bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi pozwala wygodnie ćwiczyć oraz pracować w drodze. 10-godzinny czas odtwarzania w słuchawkach oraz kolejne 20 godzin zapasu w etui zapewniają nieprzerwaną łączność przez cały dzień i łączny czas pracy nawet do 30 godzin!

Po aktywacji preferowanego asystenta głosowego, użytkownik może zadać pytanie lub uzyskać potrzebne informacje za pomocą głosu lub dotknięcia słuchawki. Można w ten sposób aktywować funkcję adaptacyjnej redukcji hałasu (ANC) lub Ambient Aware, sprawdzić czas pracy akumulatora lub wyłączyć słuchawki JBL Reflect Flow Pro za pomocą głosu i polecenia „Hej, Google". Zupełnie nowa aplikacja My JBL Headphones w prosty sposób pozwala wybrać ulubionego asystenta głosowego.

Ważnym udogodnieniem jest wygodne sterowanie dotykowe dostępnymi funkcjami z możliwością dostosowania. Dotykając słuchawki można odebrać lub odrzucić połączenie. Wystarczy szybko dotknąć którejkolwiek słuchawki, aby uruchomić asystenta głosowego, włączyć lub zatrzymać muzykę, a także dostosować głośność. Pobierz bezpłatną aplikację My JBL Headphones, aby dodatkowo spersonalizować brzmienie i funkcjonalność słuchawek JBL Reflect Flow Pro.

Podczas ćwiczeń nic nie przeszkadza tak bardzo, jak słuchawki, które wypadają lub uwierają. Korzystając z aplikacji JBL Headphones i funkcji Check My Best Fit, można uzyskać najlepszą jakość dźwięku i najwyższy poziom komfortu. Aplikacja błyskawicznie określa, czy wkładki dokanałowe są dobrze dopasowane, sprawdzając wyciek dźwięku podczas korzystania ze słuchawek.

Już w momencie otwarcia etui funkcja Dual Connect + Sync rozpoczyna proces synchronizacji przez Bluetooth, zapewniając wyjątkowo stabilne połączenie. Ponadto można dostosować funkcję każdej słuchawki dousznej za pomocą aplikacji, aby używać jednej lub obu do zarządzania połączeniami, muzyką i asystentem głosowym w celu oszczędzania czasu pracy akumulatora. Gdy słucha się muzyki na jednej ze słuchawek, druga może ładować się w etui, aby móc słuchać bez końca.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetworniki dynamiczne: 6,8 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Słuchawki: 7,2 g każda (łącznie 14,4 g)

Etui ładujące: 61,5 g

Typ akumulatora słuchawek: litowo-polimerowy (85 mA / 3,7 V)

Typ akumulatora etui ładującego: litowo-polimerowy (540 mA / 3,85 V)

Czas ładowania: 2 godz. od całkowitego rozładowania

Czas ładowania bezprzewodowego: 3,5 godz. od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z włączoną łącznością Bluetooth i wyłączoną funkcją ANC: do 10 godzin

Czas odtwarzania muzyki z włączoną łącznością Bluetooth i włączoną funkcją ANC: do 8 godzin

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 omów

Czułość: 100 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 94 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.0

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: 10 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 QPSK, 8DPSK

Maksymalna temperatura pracy: 45 ˚C

Sugerowana cena detaliczna: 819 zł