JBL Quantum TWS Air
JBL Quantum TWS Air
NOWOŚCI

JBL Quantum TWS Air to dźwięk przestrzenny o niskim opóźnieniu dzięki połączeniu Bluetooth i bezprzewodowemu adapterowi 2,4 GHz, który z łatwością przełącza się z dźwięku gry na połączenia przychodzące. Słuchawki pozwalają zanurzyć się w dźwięku przestrzennym, a bezprzewodowy adapter 2,4 GHz i łączność Bluetooth umożliwiają rozgrywkę w dowolnym miejscu z niskimi opóźnieniami. Teraz można płynnie przełączać się z dźwięku gry na połączenia przychodzące dzięki JBL Dual Source™. TalkThru, mikrofony formujące wiązki i łączny czas pracy do 24 h na zasilaniu akumulatorowym sprawiają, że JBL Quantum TWS Air doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.
Dźwięk przestrzenny o niskich opóźnieniach, dzięki JBL Quantum Air TWS pozwala grać w dowolnym miejscu z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, ponieważ oprogramowanie Ambient Aware umożliwia zachowanie świadomości tego, co dzieje się wokół. Technologia JBL Dual Source™ umożliwia jednoczesne łączenie się z komputerem PC i urządzeniem Bluetooth, dzięki czemu można bezproblemowo przełączać dźwięk z gry na połączenia przychodzące, a funkcja TalkThru i mikrofony kształtujące wiązki zapewniają krystalicznie czystą komunikację w dowolnym miejscu – bez konieczności wyjmowania słuchawek. Wszystko to, a także do 8 godzin pracy i dodatkowe 16 godzin w etui do ładowania oznacza, że JBL Quantum Air TWS doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zaprowadzi użytkownika przygoda.
Technologia Smart Ambient pozwala utrzymać kontakt z otoczeniem bez zdejmowania słuchawek w czasie gry w podróży, bez względu na to, czy rozmawia się z rodziną, czy z kolegami z drużyny. Połączenie bezprzewodowe o niskim opóźnieniu można uzyskać z kompatybilnymi urządzeniami dzięki połączeniu 2,4 GHz za pomocą dołączonego adaptera USB-C, który idealnie pasuje do etui ładującego. Słuchawki dokanałowe JBL Quantum TWS Air są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak smartfony i tablety oraz Nintendo SwitchTM.
Krystalicznie czysta komunikacja w grach dzięki 4 mikrofonom kształtującym wiązkę niezależnie od tego, czy wydaje się rozkazy, czy dzwoni do znajomych. Głos użytkownika zawsze będzie głośny i wyraźny, dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki z każdej strony.
JBL Quantum TWS Air zostały stworzone z myślą o wygodnym graniu w ruchu. Można podjąć rozgrywkę zawsze, gdy ma się ku temu okazję – w dzień lub w nocy, gdy pada deszcz i gdy jest słonecznie, ciesząc się nawet 8-godzinnym czasem pracy na baterii i dodatkowymi 16 godzinami pracy po ładowaniu w etui, a także lekką i trwałą wodoodporną konstrukcją o klasie ochrony IPX4. Owalna konstrukcja słuchawek idealnie pasuje do uszu, zapewniając długotrwały komfort w podróży.
Brzmienie JBL QuantumSURROUND (technologia dostępna tylko na komputerach w przypadku połączenia z oprogramowaniem JBL QuantumENGINE; informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności) pomaga zanurzyć się w grze dzięki precyzyjnemu, otaczającemu dźwiękowi generowanemu przez przetworniki 6,8 mm. Dodatkowo nigdy nie przegapi się połączenia podczas obrony galaktyki. Po podłączeniu do kompatybilnego urządzenia za pośrednictwem bezstratnej sieci bezprzewodowej 2,4 GHz można łatwo odbierać połączenia przychodzące przez Bluetooth i przełączać się z powrotem na bezstratne połączenie 2,4 GHz z wykorzystaniem funkcji JBL Dual SourceTM. A dzięki funkcji Fast Pair (dostępna na urządzenia z systemem Android), słuchawki Quantum TWS Air łączą się z urządzeniem już w chwili wyjęcia ich z etui.
Zgodność z JBL QuantumENGINE i aplikacją JBL Headphones to pełna kontrola nad dźwiękiem True Wireless Stereo w dowolnym miejscu. Słuchawki JBL Quantum TWS Air są zgodne z oprogramowaniem JBL Quantum PC i aplikacją JBL Headphones, które umożliwiają regulację ustawień korektora, mikrofonu i dźwięku przestrzennego w celu stworzenia idealnego środowiska do gier.


Specyfikacja techniczna
Zasilanie 5 V, 1 A
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz
Impedancja 16 om
Czułość 102 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL 94 dB SPL
Czułość mikrofonu -38 dBV/Pa przy 1 kHz
Maksymalna temperatura pracy 45°C
Zakres częstotliwości nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz 2,4 GHz — 2,4835 GHz
Moc bezprzewodowego nadajnika 2,4 GHz < 10 dBm (EIRP)
Modulacja nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz GFSK, π/4 DQPSK
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4-DQPSK, 8-DPSK
Wersja Bluetooth 5.2
Wersja profilu Bluetooth A2DP V1.4, AVRCP V1.6.2, HFP V1.8
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2,4 GHz — 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth < 9 dBm (EIRP)
Rozmiar przetwornika przetwornik dynamiczny 6,8 mm / 0.268 cali
Słuchawki douszne 4,4 g/szt. (łącznie 8,8 g) 0,0097 funta/szt. (razem 0,0194 funta)
Adapter 2,6 g / 0,0057 funta
Etui ładujące 35,4 g / 0,078 funta
Typ akumulatora słuchawek dousznych litowo-polimerowy (50 mAh/3,85 V)
Typ akumulatora etui ładującego litowo-polimerowy (330 mAh/3,7 V)
Czas ładowania 2 godziny od całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki przy włączonej komunikacji Bluetooth do 8 godzin
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem 2,4 GHz do 5 godzin
Czas rozmów z włączoną komunikacją Bluetooth do 4 godzin
Czas rozmów z włączonym modułem 2,4 GHz do 4 godzin
Sugerowana cena detaliczna 479 zł