JBL Quantum TWS
NOWOŚCI

JBL Quantum TWS to nowość na polskim rynku – prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe do gier z funkcją redukcji hałasu.

 

Dzięki JBL Quantum TWS można grać wszędzie i usłyszeć wszystko. Prawdziwa adaptacyjna redukcja hałasu (ANC) pozwala uniknąć rozproszenia uwagi, gdy gracza otacza precyzyjny dźwięk przestrzenny. Natomiast jeśli chce się wrócić do realnego świata, funkcja JBL Dual Source umożliwia szybkie i łatwe przełączanie się z dźwięku gry na połączenia przychodzące, a technologia Ambient Aware pozwala zachować świadomość otoczenia. Dzięki kompatybilności ze wszystkimi źródłami Bluetooth przełączanie między urządzeniami jest bezproblemowe, niezależnie od tego, dokąd zaprowadzą gracza przygody. Wygodnymi funkcjami jest też łatwe parowanie ze smartfonami przez Bluetooth i nawiązywanie połączeń 2,4 GHz o niskim opóźnieniu z kompatybilnymi urządzeniami za pomocą dołączonego adaptera USB-C w etui ładującym, które wydłuża 8-godzinny czas pracy słuchawek o kolejne 16 godzin.

Brzmienie JBL QuantumSURROUND* pomaga zanurzyć się w grze dzięki precyzyjnemu dźwiękowi, który otacza użytkownika.

Połączenie bezprzewodowe o niskim opóźnieniu można uzyskać z kompatybilnymi urządzeniami za pomocą dołączonego adaptera USB-C, który idealnie pasuje do etui ładującego. Słuchawki dokanałowe JBL Quantum TWS są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak smartfony i tablety.

Szybkie parowanie i funkcja JBL Dual Source pozwala nie przegapić połączenia podczas obrony galaktyki. Po połączeniu się z kompatybilnym urządzeniem za pomocą bezstratnej łączności bezprzewodowej 2,4 GHz, można łatwo odebrać połączenie przychodzące przez Bluetooth, a następnie powrócić do bezstratnej łączności bezprzewodowej 2,4 GHz z funkcją dwóch źródeł JBL.

Automatyczna kalibracja prawdziwej adaptacyjnej redukcji hałasu firmy JBL ułatwia koncentrację na grze. Natomiast technologia Ambient Aware pozwala zachować świadomość otoczenia. Dzięki 6 mikrofonom z technologią formowania wiązki głos zawsze będzie głośny i wyraźny.

Stworzone z myślą o wygodnym graniu w podróży. Zawsze, gdy ma się ku temu okazję – w dzień lub w nocy, gdy pada deszcz i świeci słońce, dzięki 8 godzinom czasu pracy na baterii i 16 dodatkowym w etui, a także lekkiej i trwałej wodoodpornej konstrukcji o klasie ochrony IPX4, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo w podróży. Pomoc w realnym świecie? Wystarczy dotknąć, aby porozmawiać w przypadku połączenia z urządzeniem mobilnym i uzyskać pomoc Hey Google lub Alexa dzięki obsłudze wielu funkcji AI.

Zgodność z JBL QuantumENGINE i JBL Headphones zapewnia pełną kontrolę nad dźwiękiem True Wireless Stereo w dowolnym miejscu. Słuchawki JBL Quantum TWS są zgodne z oprogramowaniem JBL Quantum PC i aplikacją JBL Headphones, które umożliwiają regulację ustawień korektora, mikrofonu i dźwięku przestrzennego w celu stworzenia idealnego środowiska do gier.

 

* Technologia JBL QuantumSURROUND jest dostępna tylko na komputerach i wymaga zainstalowania oprogramowania JBL QuantumENGINE. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: przetwornik dynamiczny 10 mm

Zasilanie: 5 V, 1 A

Słuchawka: 5,5 g każda (11 g łącznie)

Adapter: 2,5 g

Etui ładujące: 42,4 g

Typ akumulatora słuchawek dokanałowych: litowo-polimerowy (51 mAh / 3,85 V)

Typ akumulatora etui ładującego: litowo-polimerowy (340 mA / 3,7 V)

Czas ładowania: 2 godz. od całkowitego rozładowania

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC (tryb hybrydowy): do 6 godz.

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wł. ANC (trym adaptacyjny): 5 godz.

Czas odtwarzania muzyki z wł. BT i wył. ANC: ≥8 godz.

Czas rozmów z wł. BT: 4 godz.

Czas odtwarzania muzyki z adapterem 2,4 GHz i wł. ANC: do 3.5 godz.

Czas odtwarzania muzyki z adapterem 2,4 GHz i wył. ANC: 4 godz.

Czas rozmów z adapterem 2,4 GHz: 3.5 godz.

Czas rozmów przy włączonym adapterze 2,4 GHz i wyłączonym ANC: 4 godz

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 16 omów

Czułość: 106 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 93 dB

Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa przy 1 kHz

Wersja Bluetooth: 5.2

Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.8

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 QPSK, 8DPSK

Moc nadajnika Bluetooth: <12 dbm="" eirp="" p="">

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Sugerowana cena detaliczna: 699 zł