JBL Quantum Stream
JBL Quantum Stream
NOWOŚCI
23.03.2022

JBL Quantum Stream to mikrofon USB klasy premium, który doskonale sprawdzi się zarówno w grach, jak i w czasie połączeń konferencyjnych czy nagrań z udziałem kilku osób. Wszystko za sprawą dwóch charakterystyk do transmisji strumieniowej. Ten długo wyczekiwany model jest już dostępny w Polsce!

 

JBL Quantum Stream to mikrofon USB klasy premium o dwóch charakterystykach do transmisji strumieniowej, nagrywania i gier. Skoro w czasie gry dźwięk stanowi o przetrwaniu, to warto zapewnić sobie doskonałe brzmienie! Przyda się ono również w czasie transmisji strumieniowej oraz konferencji. Wysoka częstotliwość próbkowania i 14-milimetrowy podwójny kondensator mikrofonu JBL Quantum Stream zapewniają, że głos użytkownika zawsze będzie brzmiał głośno i wyraźnie, bez szumów w tle lub po przełączeniu charakterystyki zbierania pozwalają przechwytywać otaczające dźwięki. A jeśli potrzebna jest krótka przerwa? Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie – wskaźnik pierścieniowy RGB zmienia kolor, dzięki czemu zawsze wiadomo, czy jest się słyszanym. Dzięki trzem opcjom ustawień i odwracalnej podstawce można z łatwością zamontować mikrofon w dowolny sposób, aby zapewnić łatwą i płynną komunikację typu plug-and-play, gdziekolwiek się jest.

Technologia perfekcyjnego przesyłania głosu JBL wykorzystuje podwójny 14-milimetrowy kondensator elektretowy Quantum Stream i wysoką częstotliwość próbkowania 96 kHz. Umożliwia to rejestrację każdego dźwięku, zapewniając doskonałe przesyłanie strumieniowe, a głos użytkownika zawsze brzmi głośno i wyraźnie.

Dzięki dwóm charakterystykom zbierania głosu mikrofon JBL Quantum Stream można z łatwością przełączać między mikrofonem kardioidalnym, który umożliwia głośną i wyraźną rejestrację głosu, a mikrofonem wszechkierunkowym, który rejestruje nie tylko głos, lecz na przykład cały występ na żywo.

Atutem mikrofonu jest również uniwersalne mocowanie, dzięki któremu można go zamontować w dowolny sposób, aby został dopasowany do każdej przestrzeni i sytuacji. Trzy opcje ustawień i odwracalna podstawka umożliwiają zmianę położenia mikrofonu JBL Quantum Stream o 360 stopni, podłączenie go do statywu kamery lub wysięgnika i nie tylko.

Funkcja monitorowania głosu z łatwą regulacją głośności pozwala wygodnie kontrolować głośność komputera bezpośrednio ze słuchawek, mikrofonu lub komputera.

Dwukapsułowy mikrofon pojemnościowy do idealnej transmisji strumieniowej z dwoma 14-milimetrowymi kondensatorami elektretowymi oraz próbkowaniem 96 KHz zapewnia głośne i wyraźne brzmienie głosu. Wytrzymała metalowa konstrukcja klasy premium sprawia, że mikrofon JBL Quantum Stream jest stylowy i wytrzymały. Posiada aluminiową podstawkę oraz metalowy pierścień i siatkę, które zwiększają jego stabilność podczas użycia.

Zgodność z oprogramowaniem JBL QuantumENGINE na komputery PC pozwala rozszerzyć funkcjonalność nie tylko w grach poprzez dostosowanie korektora głosu, kolorów RGB oraz wskaźnika pierścieniowego, wyciszyć i wyłączyć wyciszenia mikrofonu, a także wybrać charakterystykę mikrofonu.

 

Specyfikacja techniczna:

MIKROFON

Wymagane zasilanie / zużycie mocy: 5V 500 mA

Częstotliwość próbkowania: 44,1 kHz / 48 KHz / 96 KHz

Szybkość transmisji: 16/24 bitowa

Kapsuły: mikrofon z 14-milimetrowym kondensatorem elektretowym

Charakterystyka: Kardioidalny i wszechkierunkowy

Pasmo przenoszenia: 20 Hz — 20 kHz

Czułość: -37 3 dB (1 kHz przy 1 Pa, 0dB = 1 V/Pa)

Maks. SPL: 110 dB

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

Impedancja: >16 omów

Moc wyjściowa (RMS): 45 mWrms na kanał (obciążenie = 32 omy)

THD: <0,5% (obciążenie = 32 omy)

Pasmo przenoszenia: 20 Hz — 20 kHz

Stosunek sygnału do szumu: 90 dB (A ważony)

WYMIARY I WAGA – MIKROFON ZE STOJAKIEM

Dł. = 8 cm; Szer. = 8 cm

Wys. = 17,43 cm (6,86")

Waga: 248 g (0,547 lb)

Sugerowana cena detaliczna: 499 zł