JBL Quantum 350 Wireless
NOWOŚCI

JBL Quantum 350 Wireless to nowość gamingowej serii JBL – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na komputerach PC z odłączanym mikrofonem na wysięgniku.

 

JBL QuantumSOUND sprawia, że gracz czuje się jakby znajdował się w samym centrum akcji i jest w stanie usłyszeć wszystko – od najcichszych kroków po najgłośniejsze wybuchy. Odłączany kierunkowy mikrofon na wysięgniku z funkcją Voice Focus sprawia, że zawsze jest się słyszalnym dla innych graczy, nawet gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco. Dostępna jest również przydatna funkcja wyciszania, aby wejść w tryb ciszy i wykonać sekretną misję w realnym świecie. Bezstratna łączność bezprzewodowa, nawet 22-godzinny czas pracy akumulatora i lekkie nausznice z pianki zapamiętującej kształt sprawiają, że użytkownik nie straci żadnej sekundy akcji, nawet podczas najdłuższych sesji grania. Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić najwyższą przewagę nad przeciwnikiem. Wrogowie nawet nie zauważą, od kogo oberwali.

Bezstratne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz klasy gamingowej zapewnia pełną swobodę ruchu, bez przerw w odtwarzaniu dźwięku w ferworze walki. Dzięki brzmieniu JBL QuantumSOUND można usłyszeć wszystko, a każda scena nabiera epickiego charakteru. JBL Quantum 350 Wireless pozwalają zanurzyć się w świecie gry, dzięki 40-milimetrowym przetwornikom, zapewniając prawdziwą przewagę nad przeciwnikami. Akumulator o nawet 22 godzinnym czasie pracy sprawia, że brzmienie JBL towarzyszy nawet najdłuższym sesjom. Natomiast funkcja szybkiego ładowania sprawia, że po pięciu minutach otrzymuje się dodatkową godzinę odtwarzania. Zestaw słuchawkowy można ładować w trakcie gry za pomocą kabla USB. Pianka nausznic zapamiętująca kształt zapewnia wyjątkowy komfort podczas długich sesji grania.

Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC pozwala dostroić dźwięk do swoich preferencji. Można w prosty sposób kontrolować to, co się słyszysz, aby grać jeszcze lepiej. Oprogramowanie na komputery PC pozwala dostosować ustawienia funkcji JBL QuantumSURROUND, korektora, samosłyszalności, mikrofonu i nie tylko. To jeszcze bardziej wciągające brzmienie z możliwością personalizacji.

JBL Quantum 350 posiada certyfikat zgodności z aplikacją DISCORD, najpopularniejszym programem do czatu na świecie. Można również korzystać z aplikacji Skype i TeamSpeak, gdy jest się w pracy. Optymalizacja pod kątem komputerów PC i zgodność z wieloma platformami to niewątpliwe atuty tego modelu. Słuchawki można bezprzewodowo połączyć (2,4 GHz) z komputerem PC, konsolą PS (zgodna ze wszystkimi modelami PS, w tym PS5 i PS4) lub Nintendo Switch™ i komputerem Mac. Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku szybkiego startu.

 

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik dynamiczny: 40 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz

Czułość: 115 dB SPL przy 1 kHz

Maks. SPL: 93 dB

Czułość mikrofonu: -42 dBV/Pa przy 1 kHz

Impedancja: 32 omy

Moc nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz: <10 dbm="" mhz="" i="" 20="" p="">

Modulacja sieci bezprzewodowej 2,4 G: GFSK

Częstotliwość bezprzewodowej sieci 2,4 GHz: 2402 MHz – 2480 MHz

Rodzaj akumulatora: Akumulator litowo-jonowy (3,7 V / 500 mAh)

Zasilanie: 5 V 1 A

Czas ładowania: 2 godz.

Czas odtwarzania muzyki: 22 godz.

Wzorzec nagrywania mikrofonu: Wielokierunkowy

Masa: 252 g

Maksymalna temperatura pracy: 45°C

Długość kabla (m): 1

Sugerowana cena detaliczna: 549 zł