JBL Partybox OTG
JBL Partybox OTG
NOWOŚCI
04.09.2020

JBL Partybox On-The-Go to przenośny głośnik imprezowy z wbudowanymi efektami świetlnymi i bezprzewodowym mikrofonem. Z jego pomocą imprezę oraz karaoke można zorganizować gdziekolwiek się zechce.

 

JBL PartyBox On-The-Go pozwala zobaczyć, usłyszeć i poczuć rytm — od imprez na plaży po festiwale. Głośnik generuje 100 W legendarnego brzmienia JBL, zsynchronizowanego z olśniewającym pokazem świetlnym. Dostęp do ulubionych utworów uzyskać można dzięki łączności Bluetooth, USB i AUX. Można też śpiewać wspólnie z przyjaciółmi, korzystając z bezprzewodowych mikrofonów JBL, jednocześnie grając na instrumentach podłączonych do wejść w urządzeniu. Dzięki paskowi na ramię z wbudowanym otwieraczem do butelek, akumulatorowi i obudowie odpornej na zachlapanie (IPX4) JBL PartyBox On-The-Go ma wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć imprezę — i zabrać ją ze sobą wszędzie. Wbudowany akumulator zapewnia do 6 godzin odtwarzania. Dwa kompatybilne głośniki imprezowe połączyć można w trybie True Wireless Stereo (TWS) Bluetooth.

Legendarne brzmienie JBL sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki głośnikowi JBL PartyBox On-The-Go o czystych wysokich tonach, wyraźnych tonach średnich i głębokich basach. Dodatkowo zsynchronizowany, dynamiczny pokaz świetlny olśni gości. Można użyć różnych zaprogramowanych wzorów i pozwolić, aby kolory dodawały blasku muzyce, a samemu skupić się na doborze utworów. W zestawie znajduje się bezprzewodowy mikrofon JBL pozwalający śpiewać bez ograniczeń i bez kabli. Mikrofon ma zasięg do 10 metrów. Interesującą funkcjonalnością są również zaawansowane ustawienia wydajności umożliwiające dostrojenie wokalu. Ulubione utwory można przesyłać przez Bluetooth, a następnie dostroić bas, wysokie tony i pogłos po włączeniu mikrofonu uzyskując tym samym odpowiedni efekt wokalny. Podwójne wejścia mikrofonowe pozwalają śpiewać lub rapować razem z przyjacielem.

JBL Partybox On-The-Go posiada stopień ochrony przed zachlapaniem IPX4, co oznacza, że nie straszne mu imprezy na plaży, przy basenie lub taniec w deszczu. Ochrona przed zachlapaniem IPX4 zapewnia bezpieczeństwo głośnika, gdy trochę się zamoczy. Wygodny pasek na ramię sprawia, że głośnik można zabrać ze sobą dokądkolwiek przeniesie się impreza. JBL PartyBox On-The-Go ma wszystko, czego potrzeba, aby dobrze się bawić, w tym otwieracz do butelek przymocowany do paska na ramię, dzięki czemu można delektować się ulubionymi napojami. Strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth pozwala odtworzyć więcej utworów za pośrednictwem Bluetooth z dowolnym urządzeniem wyposażonym w tę technologię. Brak muzyki przez Bluetooth? To nie problem. Wystarczy umieścić swoje najlepsze listy odtwarzania na pamięci przenośnej USB i podłączyć je do wbudowanego portu USB, aby odtwarzać muzykę w dowolnym miejscu.

 

Specyfikacja:

Przetwornik: głośniki niskotonowe 5,25 cala (133 mm) + 2 głośniki wysokotonowe 1,75 cala (44 mm)

Całkowita moc wyjściowa: 100 W

Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 20 kHz (-6dB)

Stosunek sygnału do szumu: > 80 dBA

Zasilacz: 100–240 V, ~50/60 Hz

Wersja Bluetooth®: 4.2

Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4–2,48 GHz

Moc nadajnika Bluetooth: 15 dBm (EIRP)

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Zasięg Bluetooth: Około 10 m

Format USB: FAT16, FAT32

Obsługiwane formaty plików z USB: mp3, wma, wav

Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy 18Wh (7.2V @ 2500mAh)

Wyjście USB: 5 V/2,1 A

Wejście cyfrowe: Bluetooth/USB

Czas ładowania akumulatora: <3.5 godz="" p="">

Czas odtwarzania na akumulatorze: <6 godz="" p="">

Wymiary produktu (szer. x wys. x gł.): 489 x 244.5 x 224 mm

Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 600 x 367 x 314 mm

Waga netto: 7.5 kg

Waga brutto: 10.15 kg

 

Specyfikacja mikrofonu bezprzewodowego

Pasmo przenoszenia 65Hz - 15kHz

Stosunek sygnału do szumu (S/N): > 60 dBA

Pasmo częstotliwości UHF: 470~806 MHz (w zależności od SKU)

Moc transmisji nadajnika: < 10 mW

Czas odtwarzania baterii mikrofonu: >10 godz.

Odstęp między nadajnikiem i odbiornikiem: > 10 m

 

Sugerowana cena detaliczna: 1499