JBL PartyBox Club 120
JBL PartyBox Club 120
NOWOŚCI
03.04.2024

JBL PartyBox Club 120 to przenośny głośnik imprezowy, który wniesie imprezową atmosferę do każdej przestrzeni!

Potężne brzmienie JBL Pro Sound wypełnia otoczenie, a urzekające efekty – gwieździste światła, świetliste smugi i stroboskop – synchronizują się z rytmem muzyki. Parowanie dowolnego urządzenia Bluetooth jest błyskawiczne i w prosty sposób przesyłać można ulubioną imprezową playlistę. Natomiast użycie wejścia mikrofonu i gitary pozwala dzielić się własną muzyką. Tak czy inaczej, w aplikacji JBL PartyBox można kierować przebiegiem imprezy za pomocą interaktywnych efektów. Ergonomiczny, składany uchwyt PartyBox Club 120 pozwala łatwo zabrać go wszędzie ze sobą, a dzięki odpornej na zachlapania konstrukcji nie straszny mu nawet niewielki deszcz. Głośnik zapewnia do 12 godzin odtwarzania, a jeśli impreza trwa nadal, wystarczy wymienić akumulator i dalej bawić się przy muzyce i światłach. Jeszcze większych emocji i przestrzennego dźwięku dostarczy stereo z dwóch sparowanych głośników JBL PartyBox Club 120, a z aplikacją JBL PartyBox można bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL z Auracast™. Rozkręć imprezę z JBL PartyBox Club 120. To imprezowa energia w czystej postaci. Pozwala szaleć przy potężnym brzmieniu JBL Pro Sound z czystym, dynamicznym dźwiękiem i głębokim basem. Futurystyczne, porywające efekty świetlne dostosowane do niesamowitego dźwięku są zsynchronizowane z rytmem muzyki i mogą przybrać formę gwieździstego światła, świetlistych smug czy stroboskopu.

Do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu to możliwość tańczenia od południa do północy. A jeśli to wciąż mało, wystarczy wymienić akumulator (dodatkowy wymienny akumulator sprzedawany oddzielnie) i kontynuować zabawę. Ponadto 10 minut szybkiego ładowania wystarcza na dodatkowe nawet 80 minut pracy.

Dzięki składanemu uchwytowi głośnik JBL PartyBox Club 120 można łatwo zabrać wszędzie ze sobą. Ergonomiczny korpus i równomierne rozłożenie ciężaru ułatwiają przenoszenie głośnika. Odporność na zachlapania na poziomie IPX4 pozwala imprezować z przyjaciółmi w parku lub nad morzem. Pełnię możliwości głośnika wykorzystać można dzięki technologii AI Sound Boost, która analizuje sygnał przychodzący w czasie rzeczywistym, jednocześnie wykorzystując algorytm sztucznej inteligencji do przewidywania ruchu głośnika i dostosowywania jego parametrów. W ten sposób wykorzystana zostaje pełnia możliwości przetwornika i zakres dynamiczny, aby uzyskać lepszy i mocniejszy dźwięk. Zmniejsza ponadto zniekształcenia nawet przy dużej głośności, maksymalizując wydajność basu i ogólną głośność. Natomiast połączenie wielu głośników przez Auracast™ daje dodatkowe możliwości. Dwa głośniki można sparować w system stereo, aby uzyskać szerszą scenę dźwiękową, a na największe imprezy bezprzewodowo połączyć można wiele głośników JBL PartyBox. W ten sposób uzyskuje się jeszcze mocniejsze uderzenie oryginalnego brzmienia JBL Pro Sound. Można też dodać muzykę na żywo śpiewając i grając, używając w tym celu wejścia gitarowego i dwóch mikrofonowych. Dzięki dostrojeniu korektora do karaoke i efektom świetlnym każdy zabrzmi – i zabłyśnie – jak supergwiazda.

Aplikacja JBL PartyBox ułatwia dodawanie interaktywnych efektów imprezowych, sterowanie muzyką, dostrajanie korektora oraz dostosowywanie kolorów i wzorów świateł, aby stworzyć idealny imprezowy klimat. JBL PartyBox Club 120 zawiera plastik z recyklingu poużytkowego. Produkt zapakowano też w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.


Specyfikacja techniczna
Przetworniki 2 głośniki niskotonowe 5,25 cala (133 mm)
2 głośniki wysokotonowe 2,25 cala (57 mm)
Moc wyjściowa 160 W RMS (IEC60268)
Zasilanie 100 - 240 V ~ 50/60 Hz
Pasmo przenoszenia 40 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu > 80 dB
Rodzaj akumulatora JBL BATTERY200
litowopolimerowy 34 Wh (odpowiednik 7,2 V / 4277 mAh)
Czas ładowania akumulatora 3,5 godziny (tryb wyłączonego głośnika)
Czas odtwarzania muzyki do 12 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanego materiału)
Typ kabla przewód zasilający AC (typ zależy od regionu)
Długość kabla 2,0 m
Wyjście do ładowania przez USB 5 V / 2,1 A (maks.) (tryb wyłączonego głośnika)
Format USB FAT16, FAT32
Wersja Bluetooth 5.4
Profil Bluetooth A2DP V1.4, AVRCP V1.6
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth 2.4 GHz – 2,4835 GHz
Moc nadajnika Bluetooth® ≤ 18 dBm (EIRP)
Modulacja nadajnika Bluetooth GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Obsługiwane formaty .MP3, .WAV, .WMA, .FLAC
Czułość wejścia
wejście Aux 370 mV RMS (złącze 3,5 mm)
wejście mikrofonowe 20 mV RMS
wejście gitarowe 100 mV RMS
wejście Bluetooth/USB -9 dBFS
Wymiary produktu (szer. × wys. × gł.) 288,4 mm × 570 mm × 297 mm
Waga netto 11,05 kg
Wymiary opakowania (szer. × wys. × gł.) 340 mm × 617 mm × 369 mm
Waga brutto 14,1 kg
Sugerowana cena detaliczna 1749 zł